امروز یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
12:11:51 - دوشنبه 26 نوامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به مناسبت هفته بسیج اعلام شد
همکاری ۱۸ گروه جهادی با کمیته امداد اصفهان
۱۸ گروه جهادی در نیمه نخست سال جاری با همکاری کمیته امداد اصفهان درزمینهٔ ساخت و مرمت منازل مسکونی به ۶۶ خانوار مددجوی روستایی یاری رساندند.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، عباسعلی زارعان، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه تأمین مسکن مناسب برای نیازمندان خدمتی پرهزینه است، گفت: برای برطرف کردن مشکلات جامعه تحت حمایت درزمینهٔ سرپناه و منزل مسکونی به هم‌افزایی و کار جهادی همه فعالان عرصه خیر و احسان در استان نیازمندیم .
زارعان بابیان اینکه درصد زیادی از هزینه‌های ساختمانی مربوط به دستمزدها است، گفت: گروه‌های جهادی بسیج سازندگی با کار داوطلبانه کمک بزرگی به حل مشکل مسکن مددجویان و نیازمندان می‌کنند.
وی تعداد گروه‌های جهادی که با این نهاد در نیمه نخست سال جاری همکاری داشته‌اند را ۱۸ گروه اعلام کرد و گفت: ۶۶ خانوار ساکن در مناطق محروم روستایی از نتایج حاصل از هم‌افزایی آن‌ها با کمیته امداد اصفهان بهره‌مند شدند.
زارعان ارزش خدمات ارائه‌شده توسط گروه‌های جهادی را بیش از ۳۸۰ میلیون تومان دانست و افزود: علاوه بر این بیش از ۲۱۰ میلیون تومان هم در قالب خرید مصالح و تجهیزات ساختمانی توسط این گروه‌ها و ۱۵۷ میلیون تومان نیز توسط کمیته امداد اصفهان در راستای هم‌افزایی با فعالیت‌های داوطلبانه به مرمت و تکمیل مسکن نیازمندان اختصاص یافت.
وی با اشاره به وجود تصور غلط نسبت به وضعیت کلی استان اصفهان ازنظر سطح بهره‌مندی، گفت: امیدواریم با افزایش فعالیت‌های تبلیغی و شناسایی روستاها و نقاط محروم استان بیش‌ازپیش از ظرفیت اردوهای جهادی و خدمات داوطلبانه مردم نیکوکار اصفهان درزمینهٔ حل مشکل مسکن نیازمندان بهره‌مند شویم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب