امروز جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
16:54:46 - پنج‌شنبه 29 نوامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل کمیته امداد اصفهان تشریح کرد:
اقدامات کمیته امداد اصفهان برای مقابله با گرانی‌های اخیر
۲۶۴ هزار و ۲۷۲ سبد کالا و چهار میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان به شکل ویژه برای کمک به جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان اختصاص یافت.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد اصفهان با اشاره به گرانی کالاها و خدمات در ماه‌های اخیر، گفت: بیشترین آسیب در این شرایط متوجه مددجویان نهادهای حمایتی است.

وی با تأکید بر اینکه در چنین شرایطی نیاز به توجه بیشتر سیاست‌گذاران و مردم به نیازمندان وجود دارد، گفت: چهار میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان از محل منابع هدفمندی یارانه‌ها برای کمک به مددجویان تحت حمایت به کمیته امداد اصفهان اختصاص یافت.

متین پور با اشاره به محل هزینه کرد این مبلغ، گفت: ۲۴ درصد از این اعتبار برای مددجویان ساکن در مناطق محروم استان و ۷۶ درصد برای سایر مددجویان هزینه شد.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان افزود: کمک‌هزینه ازدواج و جهیزیه، پرداخت فرانشیز و خدمات ویژه درمان، کمک به اجاره و ودیعه مسکن، تأمین تجهیزات درمان بیماران صعب‌العلاج و پرداخت کمک‌های موردی و ضروری مهم‌ترین زمینه‌های مصرف این کمک ویژه هستند.

وی همچنین تأکید کرد: ۲۶۴ هزار و ۲۷۲ خانوار تحت حمایت این نهاد امسال سبد کالای طرح حمایت غذایی دولت را در سه نوبت ماه مبارک رمضان، شهریور و آبان ماه دریافت کردند و پیش‌بینی می‌شود که تا پایان سال در دو نوبت دیگر نیز پرداخت شود.

متین پور با اشاره به واریز مستقیم این کمک‌هزینه به‌حساب سرپرستان خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد اصفهان از طرف دولت، گفت: در آبان ماه ۹۱ هزار و ۵۶۵ خانوار تحت حمایت کمیته امداد در استان اصفهان از این بسته حمایت غذایی بهره‌مند شدند.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان امسال ۸۵ هزار و ۴۷۳ خانوار و همچنین در شهریورماه ۸۷ هزار و ۲۲۴ خانوار از سبد کالای طرح حمایت غذایی بهره‌مند شدند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه کمیته امداد اصفهان تمام توان و امکانات خود را برای حمایت مؤثر از نیازمندان اصفهانی بسیج کرده است، گفت: در این شرایط بیش‌ازپیش به کمک‌های مردم نیکوکار و خیران گران‌قدر نیاز داریم.

انتهای پیام/

————————-

مدیرکل کمیته امداد اصفهان:

خواستار بهره‌مندی از ظرفیت معنوی باشگاه سپاهان هستیم

ظرفیت معنوی باشگاه سپاهان کمک بزرگی به افزایش مشارکت جوانان در برنامه‌های کمیته امداد اصفهان و همچنین عامل دلگرمی ایتام و فرزندان نیازمند تحت حمایت این نهاد است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان ضمن بازدید از باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان با مدیرعامل این باشگاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، محمدرضا متین پور در این دیدار علاوه بر ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد در سال جاری، گفت: هدف کمیته امداد این نیست که خانوارها را مادام‌العمر تحت حمایت نگه دارد بلکه برنامه این نهاد کمک به توانمندی فکری، اجتماعی و اقتصادی آن‌هاست.

وی بر ضرورت توجه همه‌جانبه به رشد شخصیت اجتماعی ایتام و فرزندان سایر نیازمندان و افزایش عزت‌نفس در جامعه تحت حمایت این نهاد تأکید کرد و افزود: محبوبیت تیم‌ها و چهره‌های ورزشی می‌تواند علاوه بر تشویق جوانان به مشارکت فعال در امور خیریه باعث دلگرمی و شادی ایتام و فرزندان نیازمند شود.

متین پور با اشاره به پایگاه مردمی تیم فوتبال سپاهان در استان اصفهان، گفت: این باشگاه تأثیر زیادی بر مردم اصفهان و به‌ویژه قشر جوان دارد و می‌تواند بدون هزینه درزمینهٔ امور فرهنگی و تبلیغات یاری‌رسان کمیته امداد باشد.

وی بابیان اینکه ما خواستار جذب کمک معنوی باشگاه سپاهان برای خدمت به نیازمندان هستیم، گفت: این مهم از مسیر راه‌اندازی یک مرکز نیکوکاری درون تشکیلات این باشگاه به نحو مطلوبی دنبال می‌شود و امیدواریم موردتوجه مسئولان این تیم محبوب اصفهانی قرار بگیرد.

در ادامه این دیدار مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان با اشاره به رسالت فرهنگی این تیم، گفت: کمک به نیازمندان و در اختیار نیازمندان قرار دادن امکانان مادی و معنوی وظیفه همه مردم است و ما در باشگاه سپاهان باکمال میل در این زمینه اقدام خواهیم کرد.

تابش گروه تولیدی فولاد مبارکه را یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های صنعتی حامی نیازمندان در استان دانست و گفت: باشگاه سپاهان هم با تمام وجود و در محدوده امکانات و قوانین با کمیته امداد اصفهان همکاری خواهد کرد.

این پیشکسوت فوتبال استان اصفهان با اشاره به فعالیت‌های عام‌المنفعه اهالی فوتبال، گفت: در حال فراهم کردن شرایطی هستیم که با رضایت بازیکنان درصدی از قرارداد آن‌ها به امور خیریه اختصاص پیدا کند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب