امروز سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
۱۹:۰۷:۰۷ - یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم ما سمبل مقاومت هستند/ شعار چهلمین سال انقلاب اسلامی افتخار به گذشته و امید به آینده است
نشست همکاریهای مشترک حوزه هنری استان اصفهان و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان در خصوص برنامه های چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی امروز ظهر (یکشنبه ۱۱ آذرماه) برگزار شد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از  روابط عمومی حوزه هنری ستان اصفهان، این نشست با هدف تعامل برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در دفتر رئیس حوزه هنری اصفهان برگزار شد در این نشست جعفرعسگری رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به فعالیت های حوزه هنری گفت: خلاء نبود کار گروه هنری اصفهان را، حوزه هنری استان اصفهان پر کرده است.

وی ادامه داد: مردم ما سمبل مقاومت هستند و سخن مردم باید با زبان هنر گفته شود و مطالبه گری آنان نیز با همین زبان بیان شود و نیاز است که شیوه مطالبه گری مردم با شیوه نوین بیان انجام گیرد. جای دارد که دستگاه های فرهنگی شهر منصفانه به وظایف واقعی خود عمل کنند و عملکرد بسیاری از دستگاه ها باید استانی باشد اما گستره عملکردشان عمدتا محدود و محصور است.

عسگری با اشاره به بی انگیزگی دستگاه ها و پرسنل آن تصریح کرد: آموزش دادن دستگاه ها برای برگزاری نمایشگاه دست آوردهای چهملین سالگرد انقلاب اسلامی نیاز به ایده و اجرا در دوماه دهه فجر وبهمن ماه دارد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان تاکید کرد: در جامعه نیز با توجه به مشکلات موجود اینکه چگونه باید فراخوان برای بزرگداشت مناسبت های انقلابی داده شود و اینکه پذیرش برخی از حرفها در جامعه وجود ندارد می توان امیدبخشی و حرکت را با زبان هنر در مردم دمید.

وی با اشاره به نیاز شهرستانها برای اجرای برنامه ها و جشن های انقلاب اسلامی گفت: شعار چهلمین سال انقلاب اسلامی افتخار به گذشته و امید به آینده است، از برنامه های ما در شهرستانها می توان به اعزام گروه های هنری به شهرستانها و همچنین گروه های پخش فیلم در روستاها و تجلیل از خانواده ی شهدا اشاره کرد.

در ادامه دکتر مهدی احمدی فر رئیس حوزه هنری استان اصفهان از برنامه ریزی برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در حوزه هنری خبر داد و گفت: حوزه هنری به تجمیع فعالیت ها و برنامه ریزی با دستگاه های همکار درحوزه فرهنگ و هنر و به انجام تعامل سازنده در اجرای برنامه های این مناسبت خواهد پرداخت و سعی در تجمیع و همراستاسازی فعالیتها در شهر و استان اصفهان دارد.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم مقاومت در اصفهان توسط حوزه هنری اصفهان ادامه داد: می توان با تجمیع دستگاه های اجرایی شهر در این خصوص برنامه ریزی عملیاتی کرد، سفارش تولید اثرفاخر در حوزه موسیقی و ترانه انقلابی داده شده که شعرهای آن با رویکرد توصیفی از ارزشها ارائه می شود. حوزه هنری در حال آهنگسازی برای پنج شعر تولید شده است که در صورت تأمین منابع می تواند قابلیت اجرای استانی داشته باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب