امروز سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
۱۳:۱۱:۳۰ - دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل کمیته امداد اصفهان خبر داد:
حمایت کمیته امداد اصفهان از ۲۸۷۰ کودک دچار سو تغذیه
کمیته امداد اصفهان بیش از یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان برای حمایت از دو هزار و ۸۷۰ کودک مبتلابه سوءتغذیه در هشت‌ماهه نخست سال ۹۷ هزینه کرد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه فقر غذایی در کودکان نیازمند می‌تواند در آینده مشکلات زیادی برای آن‌ها ایجاد کند، گفت: مبارزه این نهاد با سو تغذیه کودکان با مشارکت وزارت بهداشت به شکل ویژه از سال ۸۴ آغاز شد و تا به امروز و با حمایت از کودکان دچار سوءتغذیه زیر پنج سال ادامه دارد.

متین پور بابیان اینکه دو هزار و ۸۷۰ کودک دچار سوءتغذیه زیر پنج سال در شش‌ماهه نخست سال ۹۷ از خدمات این طرح بهره‌مند شدند، گفت: افزون بر یک میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان در قالب ۱۴ هزار و ۸۹۱ سبد غذایی در اختیار این کودکان قرار گرفت.
وی افزود: هزینه هر سبد غذایی به‌صورت ماهیانه به کارت‌های مخصوص خرید مایحتاج این کودکان واریز می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد اصفهان تعداد کودکان در انتظار دریافت خدمات این طرح در سطح استان را دو هزار و ۱۸۰ نفر اعلام کرد و گفت: برای برطرف کردن مشکل سوءتغذیه این کودکان نیازمند کمک گسترده مردم نیکوکار اصفهان هستیم.
متین پور بابیان اینکه طرح هم‌سفره برای مشارکت نیکوکاران درزمینهٔ حمایت از کودکان دچار سوءتغذیه ایجادشده است، گفت: مردم عزیز اصفهان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://hamsofreh.ir و پرداخت هزینه تمام یا بخشی از سبد غذایی این کودکان، کمیته امداد را در مبارزه با سوءتغذیه کودکان نیازمند یاری کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب