امروز سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
۱۳:۳۷:۲۴ - دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بسته خبری انتظامی استان اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر؛
کشف یک میلیون و ۲۵۰ هزار نخ سیگار قاچاق در فریدن/کشف ۱۷۵کیلو تریاک در اصفهان/کشف ۷ کیلوگرم تریاک در خوروبیابانک/دستگیری  سارق داخل خودرو در شاهین شهر/کشف بیش از ۷۱کیلو گرم تریاک در نائین
فرمانده انتظامی شهرستان فریدن از کشف یک میلیون و ۲۵۰ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش “اظهار داشت: در راستای برخورد با توزیع کنندگان کالاهای قاچاق، طرح بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان “فریدن” توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی اجرا شد.

وی گفت: در نتیجه اجرای این طرح تعداد یک میلیون و ۲۵۰ هزار نخ سیگار خارجی از یک واحد صنفی کشف شد که مالک مدارک مربوطه را ارائه نداد.

این مقام انتظامی با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه بیان داشت: ارزش سیگارهای کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد ریال اعلام شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان فریدن از تحویل متهم به مراجع قضائی خبر داد و خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با قاچاقچیان کالا و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان و فعالیت به آنان داده نخواهد شد.

**کشف میلیاردی پوشاک قاچاق در اصفهان

گروه استان ها_اصفهان_ رئیس پلیس آگاهی استان از کشف یک محموله پوشاک خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ “سعید سلیمیان” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان اصفهان از دپوی محموله پوشاک خارجی در انباری مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی خاطر نشان کرد: ماموران پس از هماهنگی قضائی از آن انبار و بازرسی موفق شدند، تعداد ۶ کیسه پوشاک خارجی فاقد مدارک گمرکی کشف کنند.

سرهنگ سلیمیان با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه ادامه داد: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد ریال اعلام شده است.

رئیس پلیس آگاهی اصفهان در پایان از تحویل متهم به مراجع قضائی خبر داد و گفت: مشارکت و تعامل مردمی با پلیس می تواند زمینه پیشگیری از وقوع بسیاری از جرایم را فراهم سازد و از فعالیت مجرمان و سوداگران اقتصادی جامعه جلوگیری کند.

**کشف ۱۷۵کیلو تریاک در اصفهان

گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان “شهرضا” از کشف مقدار ۱۷۵ کیلو و۲۰۰گرم تریاک در بازرسی از یک سواری خبر داد.

سرهنگ “محمد حسین باباکلانی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت:  در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه سوداگران مرگ در حال انتقال محموله ای مواد افیونی از شرق کشور به استان اصفهان می باشند ، تیمی مجرب از ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان “شهرضا” و ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان وارد عمل شدند.

وی تصریح کرد: یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶  و یک دستگاه سواری زانتیا متعلق به قاچاقچیان در محور “سمیرم-شهرضا” شناسایی و توقیف شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی از سواری ۲۰۶ مقدار ۱۷۵ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک که در صندوق عقب و زیر صندلی های خودرو جاساز شده بود کشف شد .

سرهنگ باباکلانی بیان داشت: تعداد ۵ سوداگر مرگ در این عملیات دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه فعالیت به آنان نخواهد داد.

**کشف ۷ کیلوگرم تریاک در خوروبیابانک

گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک از کشف ۷ کلیوگرم تریاک توسط ماموران انتظامی ایستگاه شهید رشیدی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ “نعمت خلیلی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس افزود : ماموران ایستگاه بازرسی شهید رشیدی شهرستان خوروبیابانک حین کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه سواری پراید را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو مقدار ۷ کیلوگرم تریاک که در ۱۲ عدد بطری آب معدنی جاساز و در باک خودرو بود کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت : در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سرهنگ خلیلی در پایان خاظر نشان کرد: نیرو انتظامی برخورد با سوداگران مرگ و قاچاقچیان کالا را در اولویت کاری خود قرار داده و هرگز اجازه جولان و سرکشی به آنها نخواهد داد.

**دستگیری  سارق داخل خودرو در شاهین شهر

گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی شهرستان “شاهین شهر” از دستگیری یک سارق حرفه ای اموال داخل خودرو و کشف  چندین فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ “حسین بساطی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی وصول شکایاتی مبنی بر سرقت اموال داخل خودرو در شاهین شهر، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان “شاهین شهر” ادامه داد: ماموران پلیس آگاهی موفق شدند یک سارق را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در مخفیگاهش دستگیر کنند.

این مقام انتظامی بیان داشت: فرد دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبه رو شد به چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو در “شاهین شهر” اعتراف کرد.

بساطی در پایان از تحویل متهم به مراجع قضائی خبر داد و به شهروندان توصیه کرد: از نگهداری اموال با ارزش و مهم در داخل خودرو خودداری و آن را به تجهیزات پیشگیری از سرقت مجهز کنند.

**کشف بیش از ۷۱کیلو گرم تریاک در نائین

گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان نائین از کشف مقدار ۷۱ کیلو و ۶۰ گرم تریاک طی دو عملیات جداگانه توسط ماموران ایستگاه بازرسی شهید “شرافت” خبرداد.

سرهنگ “صادق کاظم زاد “در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت :ماموران ایستگاه بازرسی شهید “شرافت” شهرستان “نائین” حین کنترل خودرو های عبوری سبک وسنگین به ۲ دستگاه سواری تیبا و بنز مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودروی تیبا ، مقدار ۲۰کیلو و۲۰گرم تریاک و در بازرسی از سواری بنز ۵۱ کیلو و ۴۰ گرم تریاک کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت : در این رابطه ۲ سوداگر مرگ دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه فعالیت به آنها نخواهد داد.

کشف ۲۹ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه در اصفهان

گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف ۲۹ دستگاه وسیله نقلیه مسروقه توسط ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ “حسن یاردوستی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در راستای اجرای طرح ۲۴ ساعته امنیت محله محور در برخی مناطق شهر اصفهان تعداد ۲۴ دستگاه خودرو و ۵ دستگاه موتور سیکلت مسروقه کشف شد.

وی با اشاره به تاثیر مثبت اجرای طرح های امنیت محله محور در سطح شهرستان بیان داشت: خوشبختانه با اجرای طرح های ضربتی پلیس به صورت مستمر از ابتدای سال تاکنون شاهد کشفیات چشمگیری بوده ایم.

این مقام مسئول اظهار داشت: یکی از مطالبات مهم و بحق مردم، امنیت در جامعه است که با گزارش هایی که از شهروندان رسیده تا حد مطلوبی به این مهم دست یافته ایم و تلاش پلیس رضایت مندی حداکثری جامعه است.

سرهنگ یاردوستی با بیان اینکه مردم می توانند مهمترین نقش را در ایجاد فضای امن برای خود و خانواده هایشان داشته باشند خاطرنشان کرد: گزارش سریع و به موقع شهروندان در خصوص جرائم و آسیب های اجتماعی می تواند در ناامن سازی جامعه برای مجرمان بسیار موثر باشد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب