امروز سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
۲۰:۳۵:۴۰ - چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخبار برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان
اجرای نمایش “سلف دیس کلوژه” در تالارهنر/آموزش روزنامه نگاری مدرن در فرهنگسرای رسانه اصفهان
نمایش “سلف دیس کلوژه” بازخوانی و بازنویسی نمایش “یافت آباد” نوشته سید محمد مساوات است.

به گزارش سرمایه گستران، “سلف دیس کلوژه” بازخوانی و بازنویسی نمایش “یافت آباد” است که با نگاهی گزاره گرایانه و تجربه گر به روایتگری لیلا پرویزی از سوی دفتر تخصصی تئاتر و تالار هنر وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به اجرا در می آید.

این نمایش داستان چند زوج جوان را روایت می کند که قصد دارند به صورت دسته جمعی جهت خرید یک قطعه زمین سرمایه گذاری کنند.

امیر اصفهانی، پارسا فریدونی، نازنین گودرزی، رضا معینی کیا، ریحانه السادات ناجی، ایمان نقیه، تینا یزدانی و ژوان نوژن از جمله بازیگران این نمایش هستند.

این نمایش از ۱۴ آذر تا ۷ دی ساعت ۱۸:۴۵ در سالن کوچک تالار هنر واقع در میدان لاله، جنب فروشگاه رفاه اجرا می شود.

**آموزش روزنامه نگاری مدرن در فرهنگسرای رسانه اصفهان

کارگاه آموزشی روزنامه نگاری مدرن از سوی فرهنگسرای رسانه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می شود.

مدیر فرهنگسرای رسانه با اعلام این خبر گفت: فرهنگسرای رسانه سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان به عنوان یکی از متولیان و فعالان عرصه رسانه در اصفهان تلاش دارد تا برنامه هایی را با هدف ارتقای سطح کیفی عملکرد رسانه ای، ارتقای میزان سواد و آگاهی تخصصی روزنامه نگاران و خبرنگاران رسانه ها و ارائه شیوه های نوین خبرنگاری و روزنامه نگاری برگزار کند.

فاطمه شفیعی افزود: امروز فضای مجازی قدرت بسیاری در انتقال اخبار و رویدادهای مختلف در جامعه دارد و رسانه ها چنانچه بخواهند در این مسیر پیشقدم باشند و گوی سبقت را از فضای مجازی بربایند، باید نسبت به فراگیری اصول و مبانی و سواد رسانه ای آگاه باشند و از یادگیری شیوه های نوین این عرصه غافل نمانند.

او تاکید کرد: کارگاه آموزشی روزنامه نگاری مدرن نیز با نیل به این اهداف با حضور دکتر احمد توکلی، روزنامه نگار، نویسنده و استاد دانشگاه برگزار می شود.

مدیر فرهنگسرای رسانه خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی با رویکرد روزنامه نگاری مدرن و آموزش گزارش خبری در روزهای ۲۱ و ۲۲ آذرماه برگزار می شود.

او افزود: همزمان با این کارگاه نیز آثار احمد توکلی با تخفیف ویژه در اختیار اهالی رسانه قرار می گیرد که علاقه مندان تا ۲۰ آذرماه فرصت ثبت نام در این کارگاه را دارند.

شفیعی از برپایی مجموعه کارگاه های آموزشی روزنامه نگاری با حضور چهره های شاخص این عرصه در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: برگزاری کارگاه آموزشی با حضور اساتید بزرگی همچون استاد قاضی زاده، یونس شکرخواه و دیگر اساتید در برنامه فرهنگسرای رسانه قرار دارد و امیدواریم بتوانیم امکان یادگیری از این اساتید را برای خبرنگاران و روزنامه نگاران رسانه های اصفهان فراهم کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب