امروز سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷
۲۰:۲۶:۲۲ - چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیام شهردار اصفهان به مناسبت روز جهانی داوطلب
شهردار اصفهان طی پیامی ۱۴ آذر ماه روز جهانی داوطلب ، روز حمایت و گرامیداشت کسانی که با تعهد درونی به همنوعان خود، شهر خود و دغدغه های اجتماعی می اندیشند، را تبریک گفت.

به گزارش سرمایه گستران از ایمنا ،  قدرت الله نوروزی، شهردار اصفهان در متن این پیام آورده است:

حس تعلق و مشارکت، افراد و شهروندان را به انجام مسؤلیت های اجتماعی و فعالیت هایی رهنمون می سازد که اجبار و قیدی در آن نیست اما حرکت داوطلبانه افراد در راستای آن ها می تواند توسعه اقتصادی و اجتماعی را به دنبال داشته باشد.

در زمینه توسعه شهرها نیز حرکت های داوطلبانه و خودجوش سازمان های مردم نهاد و فعالان مدنی، در زمینه ها و حوزه های مختلف تبیین مقوله ” مشارکت جویی” شهروندان به جای ” مشارکت پذیری”، و سرمنشأ بسیاری از تغییرات و تحولاتی است که به دست مردم رقم می خورد و نشان می دهد مردم برای انجام تغییرات تنها نباید در انتظار دولت ها بنشینند.

١۴ آذر روز جهانی داوطلبی، روز حمایت و گرامیداشت کسانی است که با تعهد درونی به همنوعان خود، شهر خود و دغدغه های اجتماعی می اندیشند و تغییرات کوچک را آغاز می کنند تا در زنجیره ای از همفکران و باورمندان، تغییرات بزرگ را شاهد باشند.

این روز را به همه دغدغه مندان این حوزه تبریک می گویم و یقین دارم نتیجه تلاش های آنان، نتیجه ای مانا و ابدی برای شهر، کشور و انسان ها خواهد بود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب