امروز سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
۲۰:۴۸:۳۸ - شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان مطرح کرد:
مصرف بیشتر گاز درصنایع استان اصفهان در پاییز ۹۷، نسبت به مدت مشابه سال گذشته
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با اشاره به میزان مصرف گاز خانگی، عمومی و صنعتی درسطح استان گفت: حجم گاز مصرفی طی سه  ماه پاییز امسال  بیش از ۴میلیارد و ۸۵۳میلیون متر مکعب بوده است.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، میزان گاز مصرفی در سه ماهه پاییز سال گذشته را بیش از ۴میلیارد و ۸۰۳میلیون متر مکعب عنوان کرد و گفت: این افزایش یک درصدی در مصرف گاز در مدت مشابه امسال با توجه به برودت هوا و حمایت از صنایع در جهت تولیدات داخلی می باشد.

وی، با بیان اینکه حجم گاز مصرفی در بخش صنعت در پاییز سال گذشته بالغ بر۴میلیارد و ۱۰۷ میلیون و ۶۱۱هزار متر مکعب بوده تصریح کرد: در پاییز امسال مصرف گاز در بخش صنعت به میزان ۴میلیارد و ۲۶۰ میلیون و ۲۹۰ هزار متر مکعب رسیده است.

مهندس علوی، گفت: این شرکت علاوه بر توسعه چرخه تولید در راستای مسئولیت های اجتماعی خود در جهت کاهش آلاینده های محیط زیست اهتمام  ویژه ای برگازرسانی به واحدهای صنعتی استان ورزیده به گونه ی که در حال حاضر بیش از ۶ هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی را از این نعمت خدادادی بهره مند ساخته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، میزان مصرف گاز در بخش خانگی را، در پاییز امسال ۵۲۴ میلیون و ۲۷۱هزارمتر مکعب برشمرد و افزود: این میزان در مدت مشابه سال گذشته۶۱۶میلیون و۷۱۹ متر مکعب بوده است.

وی، همچنین،مصرف گاز در بخش عمومی را در پاییز سال گذشته ۷۹میلیون و ۳۸۰هزار متر مکعب برشمرد و افزود: این میزان در پاییز امسال به ۶۹میلیون و ۳۱۹هزار متر مکعب کاهش یافته است.

وی در ادامه گفت: به علت مصرف بالای گاز و ضرورت توجه بیشتر به نکات ایمنی و همچنین پاسخگویی به نیاز مشترکین محترم گاز، این شرکت با تلفن امداد ۱۹۴ بصورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات می باشد،مرکز پیام این شرکت با توسعه ساختمان و امکانات تلفنی ، زیر ساخت لازم را برای پاسخگویی مناسب و کنترل و امداد حوادث فراهم کرده است.

گفتنی است، این شرکت در حال حاضر سالانه حدود۲۱میلیارد متر مکعب گاز طبیعی توزیع می کند و که بعد از استان تهران رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب