امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
17:57:04 - سه‌شنبه 22 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در راستاي همكاري و تعامل صورت پذيرفت:
نشست مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان با رییس هیأت چوگان استان
در راستای تحقق اصول آموزش چوگان به صورت عملی و فنی ویژه جوانان و مخاطبین به عنوان حرفه، مهارت و اشتغال با رعایت استانداردهای مربوطه، نشستی با حضور آرش اخوان مدیر کل استان، علی براتی رییس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل، دکتر جعفری رییس هیأت چوگان استان، خانم نجفی مسئول امور اداری، آمار و اطلاعات صورت پذیرفت.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان اصفهان، در راستای تحقق اصول آموزش چوگان به صورت عملی و فنی ویژه جوانان و مخاطبین به عنوان حرفه، مهارت و اشتغال با رعایت استانداردهای مربوطه، نشستی با حضور آرش اخوان مدیر کل استان، علی براتی رییس اداره آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل، دکتر جعفری رییس هیأت چوگان استان، خانم نجفی مسئول امور اداری، آمار و اطلاعات صورت پذیرفت.

جعفری در این نشست ضمن اشاره به معروفیت اصفهان به شهر چوگان افزود: میدان نقش جهان به عنوان نماد چوگان شناخته شده است که به منظور احیای این سنت قدیمی بایستی برنامه‌های  بیشتری در این زمینه داشته باشیم.

وی بیان داشت: چوگان،‌ بازی مهیجی است که نیاز به آمادگی فیزیکی فراوان دارد، این مسئله سبب ایجاد سرزندگی و شادی در مخاطبین می شود.

در ادامه این نشست در خصوص استاندارد نویسی این رشته ورزشی، انعقاد تفاهم نامه طی مراحل قانونی و … جهت همکاری و تعامل بین دو مجموعه بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب