امروز چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
۲۰:۱۰:۳۰ - دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نشست سهامداران حقوقی ذوب آهن اصفهان
سرمایه گستران – نشست سهامداران حقوقی شرکت ذوب آهن با حضور مهندس زمانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، مهندس یزدی زادهمدیرعامل ذوب آهن اصفهان ۱۲ اسفندماه در تهران برگزار شد.

در این نشست مهندس زمانی مراقبت از ارزش سهام و حرکت در جهت افزایش آن را مهم دانست وگفت : یک بنگاه اقتصادی رسالت تولید محصول و فروش آن را دارد که از محل این ارزش آفرینی باید صاحبان سرمایه بهره مند شوند و این روند زمانی که شرکت وارد بورس می شود متفاوت است و با همفکری اعضا می توان ارزش آن را ارتقاء بخشید.  

وی افزود : ذوب آهن استحقاق بیش از این را دارد و لذا سهامداران چشم امیدشان به ماست که بتوانیم با هماهنگی و مشارکت از این سهام به خوبی مراقبت کنیم.این شرکت پتانسیل هایی دارد که با تبدیل مطمئن آن به دارایی می توان بر آن اطمینان بیشتری حاصل کرد.

مهندس یزدی زاده نیز با ارایه گزارش کاملی  از تولید و حرکت در جهت تحقق ظرفیت اسمی ، رفع تنگناهای شرکت و راه های برون رفت از آن را بیان نمود. و ی در ادامن ضمن تشریح اهداف و برنامه های آینده شرکت،  اهمیت صادرات جهت تامین ارزی را مورد تاکید قرار داد. 

وی یاد آور شد: پروژه های خوبی را با توجه به بحران در دست اقدام داریم که با روند مثبتی در دست پیگیری هستند.

 در پایان این نشست ضمن پاسخ گویی به پرسشهای سهامدران حاضر،  تصمیمات مهمی برای حمایت از سهم در بازار سرمایه توسط سهامداران حقوقی عمده اتخاذ شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب