امروز یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
۶:۳۴:۴۶ - پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گزارش ارزشیابی خودروهای ساخت داخل بر اساس استاندارد ملی
طی بهمن ماه ۹۴ تعداد ۷۵ هزار و ۱۱۸ دستگاه خودروی سبک تولید شد که از این میزان ۹۴ درصد تولیدات به خودروهای سواری و ۶ درصد دیگر به خودروهای وانت اختصاص دارد .

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران ،این میزان تولید شامل ۳۵ مدل خودرو در گروه سواری و ۷ مدل در گروه وانت است.
بیشترین میزان تولید خودروی سواری در این ماه به خودروی پژوی ۲۰۶ و کمترین آن به خودروی نیومزدا ۳ تعلق دارد.
در گروه وانت نیز وانت آریسان بیشترین تعداد تولید و وانت کارا تک کابین کمترین میزان تولید را به خود اختصاص دادند.
بر اساس گزارش دریافتی و جدول سطوح کیفی خودروهای سبک در گروه سواری و درکلاس قیمتی خودروهای بالای ۱۰۰ میلیون تومان، نیومزدا ۳ و گرند ویتارا به ترتیب با ۳ ستاره در رتبه کیفی ۱ و ۲ قرار گرفتند .
در کلاس قیمتی خودروهای ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان ،کیا سراتو با ۲ ستاره و آسا با ۲ ستاره اول و دوم شدند و JAC- S 5  با یک ستاره سوم شد.
همچنین در کلاس قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، JAC – J5 و بر لیانسH330  با ۲ ستاره اول و دوم شدند . برلیانس H320  نیز با دو ستاره سوم شد.
در کلاس قمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، تندر ۹۰ پارس خودرو با ۴ ستاره اول شد پارس تندر با سه ستاره دوم شد و تندر ۹۰ اتوماتیک با سه ستاره سوم شد همچنین تندر ۹۰ با سه ستاره در رتبه ۴ و رانا با ۲ ستاره، رتبه پنجم را به خود اختصاص دادند.
در کلاس قیمتی خودروهای پایین تر از ۲۵ میلیون تومان، سایپاX131  پارس خودرو یک ستاره گرفت و اول شد و تیبا با یک ستاره ،سایپا X131 وسایپا X132  نیز هر کدام با یک ستاره  به ترتیب در ردیف دوم تا چهارم قرار گرفتند.
درگروه وانت و در کلاس قیمتی پایین تر از ۵۰ میلیون تومان نیز وانت سایپا X151،‌وانت مزدا تک کابین،‌وانت کاراتک کابین و وانت مزدا دو کابین، هرکدام با یه ستاره به ترتیب در ردیف اول تا چهارم جای گرفتند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب