خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۰۱/۲۳ ۱۸:۱۳
شناسه خبر : 26543

کار امدادرسانی شهرداری اصفهان در خرم آباد به پایان رسید/ ارسال همه تجهیزات مستقر در خرم آباد به خوزستان

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان گفت: کار امدادرسانی شهرداری اصفهان در خرم آباد به پایان رسید و همه تجهیزات مستقر در خرم آباد به خوزستان ارسال می شود. ...

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، حسن نظام زاده با اشاره به اینکه از زمان شروع سیلاب در مناطق سیل زده شهرداری اصفهان در روز ۱۲ فروردین تعدادی ماشین آلات و تجهیزات برای کمک به مردم این مناطق ارسال کرد، اظهار کرد: این ماشین آلات شامل ۵ دستگاه کامیون، دو دستگاه لودر، دو دستگاه تانکر آب، دو دستگاه کمرشکن و یک پمپ مکنده آب است که به خرم آباد ارسال شد.

وی با اشاره به اینکه با توجه به تماس هایی که داشتیم مردم از نحوه کمک رسانی نیروهای شهرداری اصفهان راضی بودند، بیان کرد: ۵ بیل مکانیکی هم به پلدختر ارسال شد و اخیرا هم ۵ دستگاه کامیون، یک دستگاه بیل و یک دستگاه لودر به خوزستان اعزام کردیم و قرار شد با توجه به اینکه کار امدادرسانی در خرم آباد تمام شده است، دستگاه ها به خوزستان ارسال شود.

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان افزود: در منطقه خرم آباد دو دستگاه کمرشکن ارسالی از سوی شهرداری، توانست در جابجایی ماشین آلات کمک کند.

وی بیان کرد: یک دستگاه لودر هم برای کمک به بارگیری خاک توسط کامیون ها کمک کننده بوده است.

نظام زاده افزود: در خرم آباد کار امدادرسانی ما به پایان رسیده است و ماشین آلات برای کمک به خوزستان ارسال می شود.