امروز سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
7:00:42 - پنج‌شنبه 10 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
نیروی انتظامی خواهان تجهیز کلانتری ها به سیستم ویدئو کنفرانس است
رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی از آمادگی کامل ناجا برای تجهیز کلانتری ها به سیستم ویدئو کنفرانس برای بازجویی از مجرمان خبر داد و گفت: در صورتی که قوه قضائیه در این زمینه نیز اعلام آمادگی کند از آن استقبال کرده و کلانتری ها به این سیستم تجهیز می شود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از ایرنا ،سردار محمد شرفی  افزود: این در حالی است که همکاران قوه قضائیه تمایل دارند برای نصب ویدئو کنفرانس در کلانتری ها همزمان با توسعه برنامه کلان شبکه عدالت حرکت کنیم.
وی در عین حال گفت: با وجود این مسائل، در استان کرمان در دیداری که با مسئولان قضائی و انتظامی استان داشتیم، آنها از این طرح به شدت استقبال کرده و خواهان اجرای آن در استان خودشان شدند.
شرفی با بیان اینکه این طرح هنوز در هیچ یک از کلانتری ها اجرا نشده است، گفت: هم اکنون پنج هزار نفر از نیروهای ما در بخش انتقال متهمان فعال هستند.
رئیس پلیس پیشگیری ناجا اضافه کرد: از سوی دیگر تجهیزاتی از جمله خودرو، دستبند و پابند، در اختیار آنها برای انتقال متهم قرار دارد که جابه جایی آنها فضای خشنی را در جامعه ایجاد می کند.
این مقام انتظامی افزود: برای مدیریت این فضا، نصب سیستم های ویدئو کنفرانس بسیار اثربخش بوده و سبب صرفه جویی در وقت، انرژی و نیروی انسانی می شود.
شبکه ملی عدالت با هدف اطلاع رسانی و ورود مردم به قوه قضائیه و دریافت اطلاعات مورد نیاز راه اندازی شد که ساماندهی ارتباطات الکترونیک، دسترسی به اطلاعات لازم از دستگاه های دولتی، نهادهای عمومی و غیردولتی، شخصیت های حقوقی، بخش خصوصی از جمله فعالیت های شبکه ملی عدالت است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب