امروز یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
۷:۲۸:۲۳ - پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خبر غرق شدن شناورمسافربری در آبهای بندرعباس و قشم تکذیب شد
رئیس اداره حفظ و ایمنی دریانوردی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ضمن تکذیب شایعه ها درخصوص غرق شدن یک فروند شناورمسافربری در آبهای بندرعباس و قشم گفت: تنها یکی از شناورهای مسافربری در آبهای جزیره قشم دچار نقص فنی شده بود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ،اسماعیل مجید زاده اظهار کرد: شناورآذرخش ۹۰۸ با ۶۰ مسافربه علت نقص فنی در موتور در یک مایلی بندرشهید ذاکری قشم از حرکت بازایستاد.
وی مسیر حرکت این شناور را از بندر شهید ذاکری قشم به مقصد بندر شهید حقانی بندرعباس اعلام و افزود: مرکز جستجو و نجات دریایی پس از دریافت پیام اضطرار؛ یک فروند شناورناجی و یک فروند همیار ناجی را به محل اعزام کرد.
رئیس اداره حفاظت و ایمنی دریانودری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان خاطرنشان کرد: مرکز کنترل ترافیک دریایی هرمزگان با پایش دقیق شناور ۹۰۸ تیم امدادی را به محل سانحه هدایت کرد.
مجید زاده با بیان اینکه طی عملیاتی در کمتراز ۳۵دقیقه، شناورهمیار ناجی پس از پهلوگیری درکنار شنارو ، ۶۰مسافر آن را تخلیه و به مقصد رساند.
این مقام مسئول در اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: این شناور تا رفع کامل بازدیدهای فنی تا اطلاع بعدی از سرویس خارج شده است.
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان تصاویرقرارگرفته در فضاهای مجازی را مربوط به شناورهای غرق شده خارج ازآبهای حاکمیتی جمهوری اسلامی ایران ازجمله مهاجرین سوری دانست.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب