امروز سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
۱۱:۵۷:۲۸ - دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور معاون وزیر نیرو درامور برق و انرژی در شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل
مهندس همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی به همراه دکتر ساداتی نژاد نماینده شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل و با حضور در این دو شهرستان ضمن برگزاری جلسات متعدد  از برخی پروژه های زیربنایی در حوزه برق و انرژی نیز بازدید کردند .

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی برق منطقه ای اصفهان در این بازدید پروژه در حال اتمام کابل زیر زمینی ۶۳ کیلو ولت حد فاصل ایستگاههای ۶۳  کیلوولت فیض به ناجی آباد مورد بازدید قرار گرفت بازدید و با توجه به اهمیت پروژه از دست اندرکاران اجرای آن تقدیر گردید .

بنابراین گزارش در ادامه مهندس حائری درجلسه ای با حضور مهندس موسی رضایی مدیرعامل برق منطقه ای اصفهان، ، مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اصفهان و نماینده  فرمانداری ویژه کاشان در امور انتقال نیروی شمال اصفهان پیرامون مشکلات مربوط به احداث ایستگاه ها و برق رسانی به صنایع کوچک توسط شرکت توزیع  بحث وتبادل نظر نمودند.

گزارش مذکور حاکیست: معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی و همراهان درپایان از خط تولید تیر های برق چدنی شرکت هامونایزه کاشان بازدید نمودند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب