وی از اجرای ۱۵۰ پروژه عمرانی در منطقه شش شهرداری اصفهان در سال ۹۸ خبر دادو تصریح کرد: تکمیل و اجرای  پروژه‌های عمرانی منطقه  از اولویت های منطقه است.

برکت در رابطه با پروژه های منطقه شش شهرداری اصفهان گفت:  پروژه پردیس هنر یکی از بزرگترین آمفی تئاتر های روباز در کشور است که دارای ظرفیت ۳۵۰۰ نفراست و با ا اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: پروژه سالن اجلاس یکی از پروژهای مهم و ملی است که  در حال حاضر ۲۵۰ تا ۳۰۰ پیمانکار، کارشناس و کارگر برای اجراو تکمیل آن  درحال فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه  برای تکمیل پروژه سالن اجلاس ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است ، اظهار داشت: در بودجه سال جاری حدود ۱۵۰ میلیارد تومان از بودجه  منطقه شش به این پروژه اختصاص یافته و  پیش بینی می کنیم این پروژه درسه ماهه اول سال ۹۹ افتتاح شود.

مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان افزود: پروژه سالن اجلاس شامل محوطه سازی، سالن اصلی، سالن‌های جانبی، ویلاهای وی آی پی و دفاتر کار می باشد.

برکت با اشاره به مجموعه  تخت فولاد  گفت: امسال ۴۲ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای چند پروژه در این مجموعه فرهنگی درنظر گرفته شده است.

وی افزود: امسال ساماندهی و تکمیل مجموعه فرهنگی تخت فولاد با ۳۵۰ میلیون تومان اعتبار، ساماندهی تکیه آب انبار کازرونی با ۲۰۰ میلیون تومان ، بازسازی ورودی های تخت فولاد با ۴۰۰ میلیون تومان اعتبارانجام خواهد شد.همچنین  برای نورپردازی تکیه‌های تخت فولاد ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

مدیر منطقه شش شهرداری اصفهانبا بیان اینکه حدود ۲ درصد از بافت فرسوده شهر اصفهان در منطقه شش واقع شده است، گفت: ۶۳درصد بافت فرسوده منطقه شش شهرداری اصفهان در محله همت آباد واقع شده که برای احیاء و بازآفرینی آن برنامه ریزی های خوبی انجام شده است.