امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
۲۱:۰۱:۲۰ - یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در جلسه علنی شورای شهر اصفهان؛
لایحه کمک سه میلیارد ریالی شهرداری اصفهان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به تصویب رسید/ شب های روشن شهر رأی آورد
لایحه کمک سه میلیارد ریالی شهرداری اصفهان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در ماه مبارک رمضان که در قالب لایحه به شورا ارسال شده بود، با رای موافق اعضای شورا به تصویب رسید.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، در هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان لایحه پیشنهادی از سوی شهرداری اصفهان در شورای شهر مورد بررسی قرار گرفت که بر اساس آن اعضای شورا به کمک سه میلیارد ریالی به ستاد دیه استان اصفهان به منظور آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در ماه مبارک رمضان رای مثبت دادند و این لایحه به تصویب رسید.

همچنین در این جلسه، اعضای شورای شهر اصفهان خواستار ارائه گزارشی از سوی ستاد دیه استان در خصوص نحوه استفاده از کمک سال گذشته شورای شهر به این ستاد برای آزادی زندانیان شدند.

در ادامه جلسه علنی شورای شهر، طرح پنج نفر از اعضای شورای شهر اصفهان مبنی بر رونق گردشگری شبانه در شهر اصفهان در قالب طرح «شب های روشن شهر اصفهان» مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت این طرح که در آینده در قالب طرح «اصفهان ۲۰۲۰» جای خواهد گرفت، به تصویب اعضای شورای شهر رسید. این طرح بر اجرای برنامه های فرهنگی، تفریحی، ورزشی و فراغتی تأکید دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب