امروز جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۸
۲۰:۴۰:۴۷ - سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخورد با دور دور کردن ۶۰۰ خودرو در عملیات “ظفر” ۵ پلیس اصفهان
فرمانده انتظامی استان از برخورد با ۶۰۰ دستگاه خودروی سواری که در ساعات پایانی شب با دور دور کردن و کورس گذاشتن باعث سلب آسایش مردم شده بودند در عملیات “ظفر “۵ خبر داد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان، سردار” مهدی معصوم بیگی” اظهار داشت: در راستای پاسخ گویی به مطالبات مردمی مبنی بر مقابله قاطعانه با رانندگان سرمست غرور که در ساعات پایانی شب اقدام به دور دور کردن و کورس گذاشتن کرده و نظم و امنیت خیابان ها را برهم می ریزند طرح عملیاتی “ظفر” ۵ در قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل فرماندهی انتظامی استان اصفهان طراحی و به اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این عملیات با رانندگانی که قوانین را نقض کرده و با کورس گذاشتن در سطح خیابان ها باعث سلب آرامش و آسایش شهروندان می شوند قاطعانه برخورد می شود و با هماهنگی های خوبی که با دادستان عمومی و انقلاب اصفهان انجام گرفته این خودروها به مدت یک هفته توقیف می شوند.

سردار معصوم بیگی از اعمال قانون و توقیف نزدیک به ۶۰۰ دستگاه خودروی متخلف در این عملیات خبر داد و اظهار داشت: ۲۷۳ دستگاه از این خودروها مربوط به شهر اصفهان و ۳۲۰ دستگاه خودروی دیگر مربوط به سایر شهرستان ها هستند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه طرح عملیاتی “ظفر”۵ تا پایان تابستان علاوه بر کلانشهر اصفهان در تمامی شهرستان های استان اجرا می شود اظهار داشت: پلیس اجازه نمی دهد عده ای سرمست غرور با خودروهای لوکس و گرانقیمت خود خیابان های شهر را به صحنه مسابقه اشرافی گری خود تبدیل کنند.

وی با هشدار به کسانی که مرتکب چنین رفتارهایی در سطح خیابان ها می شوند گفت: علاوه بر توقیف و اعمال قانون این گونه خودروها اگر منجر به تصادف جرحی و یا فوتی شوند برای آنها پرونده تشکیل و راننده خاطی به مرجع قضائی معرفی می شود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران پلیس بدون هیچ گونه اغماضی با رانندگان متخلف برخورد می کنند افزود: رفتار کسی که در خیابان های با محدودیت سرعت اقدام به کورس گذاشتن با سرعت بالا می کند، یک رفتار تعمدی است و عمل وی اگر منجر به تصادف فوتی یا جرحی شود با مجازات سختگیرانه ای از سوی دستگاه قضائی مواجه خواهد شد.

سردار معصوم بیگی با اشاره به حادثه تلخی که یک دستگاه خودروی سواری پورشه به دلیل کورس گذاشتن در یکی از خیابان ها به وجود آورد گفت: در این حادثه ماموران بلافاصله وارد عمل شده و در سریع ترین زمان مالک خودرو را شناسایی کرده و از طریق وی که پدر راننده متواری بود وی را بازداشت و به مرجع قضائی تحویل دادند.

مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه اصفهان، شهر شهیدان وپایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی است گفت: این گونه اقدامات از سوی عده ای بچه پولدار سرمست غرور قابل قبول نیست و پلیس اجازه نخواهد داد این افراد نظم و امنیت خیابان های شهر اصفهان را برهم بزنند.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب