امروز سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
16:04:22 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جا به جایی خط ۱۲ اینچ تغذیه رینگ اصفهان در میدان بزرگمهر
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: عملیات جا به جایی خط ۱۲ اینچ رینگ اصفهان بصورت شبانه روزی و در ایام تعطیل عید سعید فطر طی ۳ روز انجام پذیرفت.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از  روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان, سید مصطفی علوی با اشاره به عملیات لوله گذاری کلکتور اصلی فاضلاب شمال اصفهان   که از غرب اصفهان به سمت شرق اصفهان با قطر خارجی ۱٫۶۰ متر در حال انجام می باشد افزود: این لوله گذاری در حین اجرا با خط ۱۲ اینچ تغذیه رینگ اصفهان در میدان بزرگمهر اصفهان برخورد داشت که  طی جلسات متعدد مدیران شرکت آب و فاضلاب و شرکت گاز اصفهان مقرر شد؛ واحد اجرای طرح های شرکت گاز استان اصفهان با هماهنگی اداره گاز منطقه ۲ اصفهان اقدام به جا به جایی خط مذکور نماید.

وی، گفت: اجرای خط مذکور به دلیل برخورد با لوله فاضلاب، در عمق ۶ متری از سطح زمین اجرا شد که به دلیل ناپایداری ، شنزار بودن زمین و ریزش های مکرر در حین اجرای عملیات،  در طول مسیر حفاری از باکس های فلزی به ارتفاع ۴ متر استفاده گردید.

مهندس علوی، درخصوص اهمیت اجرای این طرح گفت: این عملیات در منطقه پر تردد اصفهان انجام پذیرفت،که این نشانه چابکی سازمان در برخورد با فعالیت های مورد نیاز و فوری است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب