امروز یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
16:15:29 - یکشنبه 18 آگوست 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد؛
اجرای ۱۵پروژه بزرگ گازرسانی در هفته دولت
۱۴پروژه بزرگ گازرسانی با هزینه ای بالغ بر ۲۶۰ میلیارد ریال در سطح استان اصفهان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، با اشاره به پروژه‌های آماده افتتاح شرکت گاز استان در هفته دولت، گفت:عملیات اجرایی گازرسانی به ۷ روستای بخش مرکزی فریدونشهر از جمله؛ زرد فهره، سکان، اسلام آباد،مزرعه سیب، مزرعه میر، راچه وکرچان با هزینه ای بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال و احداث ساختمان پست امداد شهید کشوری آغاز خواهد شد.

وی، بهره برداری از گازرسانی به شهرهای فرخی و جندق به روش گاز طبیعی فشرده  با هزینه اجرایی ۱۰۸ میلیارد ریال، بهره برداری از ایستگاه CGS200هزار متر مکعبی نصیرآباد در شهرستان مبارکه با هزینه اجرایی ۴۰ میلیارد ریال، افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای حسن آباد توکلی و معین آباد از توابع شهرستان نایین  با هزینه اجرایی ۳۲ میلیارد ریال، بهره برداری از ساختمان اداری وپست امداد اداره گاز حسن آباد  بخش جرقویه علیا با هزینه اجرایی ۱۳ میلیارد ریال از جمله این پروژه ها است.

 مهندس علوی،  از گازرسانی به فاز دو شهرک شهید کشوری خبر داد و افزود: این پروژه با هزینه ای بیش از ۷میلیارد ریال اجرایی شده است که در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

مهندس علوی، با اشاره به اینکه با گازرسانی به دو شهر واقع در شرق استان بیش از ۲ هزار و ۳۸۰خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد گفت: پروژه های گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی فریدونشهر نیز  تا پایان سال جاری به بهره برداری کامل خواهند رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: سال گذشته گازرسانی به شهر خور صورت گرفت و در حال حاضر دو هزار و ۱۰۰ مشترک این شهر از گاز طبیعی استفاده می‌کنند، تصریح کرد: برای اتمام روند گازرسانی به تمام نقاط استان از هیچ تلاشی غافل نشدیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر ۱۰۹ شهر استان “شهر سبز” شده‌اند، گفت: تا پایان امسال هیچ شهری در سطح استان از نعمت گاز طبیعی بی‌بهره نخواهد بود.

مهندس علوی، با اعلام اینکه رسالت شرکت گاز استان اصفهان توسعه گازرسانی است، تاکید کرد: در بخش تعالی و کیفیت باید اقدامات زیادی انجام شود، از این رو تا پایان سال جاری ۲۲ خدمت قابل ارایه به مشترکین  عزیز استان را الکترونیکی خواهیم کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب