امروز جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸
10:46:30 - سه‌شنبه 3 سپتامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه های ارتباطی برای آگاهی از هزینه کارکرد قبض تلفن ثابت 
در دنیای امروز مخابرات فقط یک سرویس پایه نیست  بلکه ابزاری است برای تقویت ، توسعه ، بهبود جامعه و نجات زندگی است و اگر به دنبال پیشرفت سریع تر به سمت اهداف توسعه هستیم باید به مخابرات توجه بیشتری داشته باشیم .

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از  اداره روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، محمد هیبتیان معاون بازاریابی و فروش مخابرات منطقه اصفهان  با حضور در برنامه رادیویی چتر ارتباط با اشاره به اجرای فرآیند حذف قبوض تلفن ثابت در شهر اصفهان بیان داشت  : استان اصفهان به عنوان یکی از استان های پیشرو ،  از هشت سال  پیش فرآیند حذف قبض را در تمام شهرستان های خود  اجرایی نموده و در حال حاضر با کمترین مشکل در دریافت و پرداخت قبض مواجه است .

هیبتیان ادامه داد : حذف قبوض تلفن ثابت از هشت سال در شهرستان های استان اجرایی گردید و هم اکنون با توسعه زیر ساخت های ارتباطی امکان حذف قبض تلفن ثابت برای شهر اصفهان نیز فراهم گردیده است .

وی خاطر نشان کرد  : حذف قبوض کاغذی گامی موثر در حفاظت از محیط زیست می باشد و بیشترین فرهنگ سازی در جهت استفاده از خدمات الکترونیک و توسعه زیر ساخت های دیجیتالی برای سهولت و دسترسی بیشتر مردم می باشد .

هیبتیان در ادامه افزود : طبق روال گذشته قبض ها در ۶ دوره ( هر دوماه یکبار ) برای مشترکین چاپ می گردید .اما با توجه  به پیاده سازی فرآیند حذف قبوض به اطلاع  مشترکین محترم تلفن ثابت در شهر اصفهان میرساند  حذف قبوض کاغذی از مهرماه سال جاری در شهر اصفهان اجرایی می گردد و مشترکین می توانند قبض های خود را از طریق درگاههای ارتباطی  معین دریافت و نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند .

راههای ارتباطی برای آگاهی از هزینه  و پرداخت قبض تلفن ثابت :

  • تماس با سامانه تلفنی۲۰۰۰

  • استفاده از کد دستوری #۲۰۲۰* ( تلفن همراه )

  • سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس tci.ir

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب