امروز جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸
11:53:03 - چهارشنبه 4 سپتامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون اقتصادی وزارت اطلاعات :
حمایت از صنایعی همچون ذوب آهن اصفهان ، یک امر حیاتی برای کشور است
معاون اقتصادی وزارت اطلاعات و هیات همراه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و گفتگو با مهندس یزدی زاده مدیرعامل شرکت ، از خط تولید ریل  بازدید نمودند .

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از ذوب آهن اصفهان، معاون اقتصادی وزارت اطلاعات در این دیدار ،  ذوب آهن اصفهان را یک مجتمع صنعتی موثر در اقتصاد کشور دانست و گفت : در شرایط کنونی که کشور ما درگیر جنگ اقتصادی با استکبار جهانی است ، صنایع کشور نقش مهمی در این جنگ اقتصادی دارند و حمایت از آنها ، مهمترین اقدام در جهت موفقیت و سربلندی کشور در این برهه حساس است .

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان رونق تولید که با تدبیر مقام معظم رهبری صورت گرفت ، اظهار داشت : امید است با حل مشکلات ذوب آهن اصفهان ، شاهد افزایش تولید این شرکت باشیم تا ذوب اهن بتواند نقش خود را در  اشتغال و شکوفایی اقتصاد کشور ایفا نماید.

مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن نیز در این دیدار گفت : تولید سال گذشته  این مجتمع عظیم صنعتی بالغ بر ۲ میلیون و ۴۰۰ هزارتن فولاد با دو کوره بلند بود که یک رکورد محسوب می شود . این موفقیت در حالی حاصل شد که این شرکت با مشکلاتی همچون بحران آب و کمبود شدید مواد اولیه به ویژه سنگ آهن مواجه بود .

وی افزود : مشکل تامین مواد اولیه در سال جاری نیز ، مهمترین مشکل این واحد صنعتی است و موجب شده که ۴۰ درصد ظرفیت تولیدی این شرکت معطل بماند . امید است با تدابیر دولت محترم سنگ آهن مورد نیاز همه واحدهای تولیدی کشور ازجمله ذوب آهن اصفهان مرتفع گردد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب