امروز جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸
12:20:54 - چهارشنبه 4 سپتامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار اصفهان:
بانوان نقش مهمی را در مدیریت مصرف برعهده دارند
جلسه کارگروه بانوان شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در جلسه کارگروه بانوان شهرستان، با اشاره به حضور پرشور بانوان در صحنه های حمایت از نظام، خاطرنشان کرد: بانوان به عنوان یک ایثارگر می توانند در عرصه های مختلف، حضور فعال و مؤثر داشته باشند.

فرماندار اصفهان با تأکید بر اهمیت داشتن هدف، برنامه و چشم انداز روشن و مشخص در مدیریت امور، افزود: یکی از دلایل اصلی موفقیت و پیشرفت برخی دستگاه ها، نگاه علمی و واقع بینانه به امور و تعیین اهداف و چشم اندازهای روشن و برنامه ریزی جامع و استراتژیک است.

وی با بیان اینکه مردم شهرستان اصفهان ۱۰۰ درصد از نعمت برق برخوردار گردیده اند، خاطرنشان کرد: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم شهرستان ۱۰۰ درصد از نعمت برق برخوردار گردیده اند.

سیستانی به نقش مهم و مؤثر بانوان در مدیریت مصرف در خانه و محیط کار اشاره کرد و گفت: بانوان رسالت مهمی را در فرهنگ سازی و نهادینه کردن مصارف خانگی برعهده دارند.

وی افزود: شرکت توزیع برق شهرستان اقدامات مثبتی را در حوزه تبلیغات انجام داده است که شایسته تقدیر است و این روند باید ادامه یابد

فرماندار اصفهان تصریح کرد: بانوان ایفاگران نقش توسعه در کشور، استان و شهرستان هستند و مسئولیت های مهمی را برعهده دارند.

***پنجمین نشست کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان با حضور فرماندار اصفهان برگزار شد

سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان بر لزوم بازگرداندن نخاله های ساختمانی به چرخه تولید تأکید کرد.

پیرپیران مدیرعامل شرکت توزیع برق شهرستان نیز در این جلسه، به نکاتی پیرامون صنعت برق و مصرف بهینه انرژی اشاره کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اصفهان، حسین سیستانی معاون استاندار و فرماندار اصفهان در پنجمین نشست کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان، با تأکید بر لزوم بازگرداندن نخاله های ساختمانی به چرخه تولید، عنوان کرد: اداره حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی شهرستان نسبت به جانمایی کردن مکان هایی جهت بازگرداندن نخاله های ساختمانی به چرخه تولید اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان تأکید کرد: کمیته ای مستقل با محوریت بخشداران و با مشارکت نیروی انتظامی، راهور، دادستانی، دامپزشکی و مراکز بهداشت ۱ و ۲ جهت تبیین راهکارهای مقابله با حمل نخاله ها و کودهای دامی که به صورت غیرمتعارف حمل می شوند، تشکیل گردد.

وی فرآوری کودهای دامی را نیز بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: بخشداران نسبت به انجام هماهنگی های لازم با تعاونی دهیاری ها و شهرداری ها جهت فرآوری کودهای دامی، اقدام نمایند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه بدون همکاری و مشارکت بین بخشی و بین دستگاهی، انتظار وجود یک جامعه سالم متکی بر بهداشت و پیشگیری، محقق نخواهد شد، خاطرنشان کرد: استفاده از امکانات و ظرفیت هایی که زمینه مشارکت مردم را فراهم می سازد و آموزش، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در این راستا از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی افزود: مراکز بهداشت شماره ۱ و ۲ نسبت به فعال کردن کمیته های زیرمجموعه اقدام و مصوبات آنها جهت بررسی و تصمیم گیری نهایی در کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی شهرستان مطرح گردد.

سیستانی گفت: همه ما باید با مسئولیت پذیری و تکیه بر قوانین به وظایف خود در حوزه سلامت جامعه بخوبی عمل کنیم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب