امروز یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
16:57:10 - دوشنبه 7 اکتبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل هلدینگ صدرتامین در نمایشگاه minex 2019
نهضت داخلی سازی در ذوب آهن اصفهان با تولید ریل تبلور پیدا کرده است
نشست خبری دکتر سلیمانی، مدیرعامل هلدینگ صدر تامین و مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با حضور خبرنگاران در غرفه ذوب آهن در نمایشگاه minex 2019دوشنبه ۱۵ مهرماه برگزار شد.

به گزارش سرمایه گستران از ذوب آهن اصفهان، دکتر سلیمانی، در این نشست خبری عنوان کرد : صدرتامین ، یکی از هلدینگ های شستا است و ۱۳ شرکت مدیریتی و ۱۲ شرکت غیر مدیریتی داردکه در اردیبهشت امسال این شرکت بورسی شد.
وی افزود : هلدینگ صدر تامین در ۶ ماهه نخست سال ، ۱۶۴۰ میلیارد تومان فروش داشته و بودجه فروش در این مدت ۳۰ درصد بیش از مقدار پیش بینی شده ، محقق شده است ضمن اینکه درصد پوشش بودجه تولید این شرکت نیز ۱۵ درصد بیشتر از بودجه مصوب است .
دکتر سلیمانی با بیان اینکه ، استراتژی ما این است که با کسانی که ایده دارند به تولید محصولات با ارزش افزوده بپردازیم ، افزود : نهضت داخلی سازی در ذوب آهن اصفهان با تولید ریل تبلور پیدا کرده است و لیست قطعاتی که وارداتی است در تمام شرکت های هلدینگ آماده شده تا با کمک معاونت علمی و شتاب دهنده و فراخوانی که منتشر می شود ، بومی سازی شوند .
وی دو برابر کردن EPS را یکی از سیاستهای کلی این هلدینگ دانست وگفت : اولین شتاب دهنده تخصصی معدن و صنایع معدنی هستیم وهمچنین صادراتی کردن ۳۰ درصد تولید را در برنامه داریم .
مدیرعامل هلدینگ صدر تامین اظهار داشت : دنبال این هستیم که زنجیره تامین را در خود بنگاه داشته باشیم و تامین مواد اولیه و زیرساخت از جانب خودمان باشد همچنین در تلاشیم با اقداماتی ، ارزش افزوده ایجاد کنیم و ‌جلوی خام فروشی گرفته شود .
دکتر سلیمانی همچنین از رشد ۴۲ درصدی ارزش پرتفوی بورسی هدلینگ صدرتامین طی ۴ ماه گذشته خبر داد و گفت : ارزش پرتفوی بورسی این هدلدینگ در مهرماه ۱۳۹۸ به رکورد تاریخی ۱۰ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب