امروز شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸
9:33:10 - سه‌شنبه 12 نوامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کسب عنوان شایسته تقدیر ویژه توسط کمیته امداد اصفهان در زمینه نماز
کمیته امداد استان اصفهان با کسب امتیاز کامل در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در ترویج و توسعه فرهنگ نماز، شایسته تقدیر ویژه معرفی شد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، آرش محمدحسینیان، معاون فرهنگی کمیته امداد استان اصفهان با توضیح اینکه کمیته امداد اصفهان به دنبال افزایش کیفیت فعالیت‌های فرهنگی به‌جای کمیت است، گفت: نماز مهم‌ترین زمینه‌ای است که باید برای استفاده از آثار کیفی آن تلاش کنیم.

وی یادآور شد: کمیته امداد استان اصفهان با کسب امتیاز کامل در ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در سال ۹۷ از طرف ستاد اقامه نماز استان شایسته تقدیر ویژه معرفی شد.

محمدحسینیان پرداختن به مسائل فرهنگی و اجتماعی جامعه تحت حمایت کمیته امداد در استان اصفهان را یک ضرورت قلمداد کرد و خاطرنشان ساخت: بهترین کار فرهنگی اقامه نماز و ترویج فرهنگ دینی و قرآنی است.

وی با اشاره به برگزاری موفقیت‌آمیز سومین دوره مسابقات کشوری قرآن مددجویان کمیته امداد در تابستان امسال به میزبانی اصفهان، گفت: ظرفیت‌های فرهنگی گوناگون و با ارزشی در استان وجود دارد و بهره‌برداری مناسب از این ظرفیت‌ها به‌منظور بهبود وضعیت جامعه تحت حمایت یکی از اولویت‌های کمیته امداد اصفهان است.
شایان‌ذکر است که کمیته امداد اصفهان در سال‌های ۹۴ ، ۹۵ و ۹۶ نیز به‌عنوان دستگاه برتر و شایسته تقدیر از طرف ستاد اقامه نماز استان معرفی شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب