امروز یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
12:31:26 - سه‌شنبه 12 نوامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:
اگر از نظرات و دیدگاه های معلمان در تنظیم محتوای کتب درسی استفاده شود، قطعا شاهد نتایج مطلوبی خواهیم بود
اعتدادی: اگر ساز و کاری فراهم شود تا بتوانیم از دیدگاه ها و نقطه نظرات معلمان در تنظیم محتوای کتب درسی استفاده کنیم، قطعا شاهد نتایج مطلوب و موثری خواهیم بود.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در بیست و یکمین روز از آبان ماه ۱۳۹۸، در نشست سالانه رابطین پژوهش و رابطین گروه بررسی محتوای آموزش و پرورشی که در مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شماره ۳ شهر اصفهان برگزار شد، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در سخنانی ضمن گرامیداشت ایام هفته وحدت و قدردانی از حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی در این همایش بیان داشت: مجموعه سازمان پژوهش و برنامه ریزی، حوزه ای بسیار گسترده و دارای زیرمجموعه های فراوان است و در آموزش و پرورش استان اصفهان نیز تعامل بسیار خوبی میان حوزه پژوهش و تحقیق و حوزه تولید و بررسی محتوای آموزشی وجود دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با تقدیر از تلاش های دو حوزه پژوهش و تحقیق و نیز تولید و بررسی محتوای آموزشی به واسطه کسب رتبه های برتر کشوری توسط این دو مجموعه اظهار داشت: علیرغم تمام پیش بینی هایی که مبنی بر معضل کمبود نیروی انسانی در استان اصفهان وجود داشت، با تلاش شبانه روی همکاران در ابتدای مهرماه و با آغاز سال تحصیلی، آموزش و پرورش استان اصفهان در زمینه نیروی انسانی با هیچ مشکلی مواجه نگردید.

اعتدادی به حضور فعال آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و پنجمین دوره نمایشگاه اتوکام نیز اشاره کرده و افزود: به اذعان بسیاری از مسئولین استان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه اتوکام، غرفه های مربوط به آموزش و پرورش استان از قوی ترین و پرجاذبه ترین بخش های این نمایشگاه محسوب گردید.

وی با اشاره به توانمندی معلمان و آموزگاران استان اصفهان به ویژه در تحلیل محتوای کتب درسی تصریح نمود: اگر ساز و کاری فراهم شود تا بتوانیم از دیدگاه ها و نقطه نظرات معلمان در تنظیم محتوای کتب درسی استفاده کنیم، قطعا شاهد نتایج مطلوب و موثری خواهیم بود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری دوره های ضمن خدمت اشاره نموده و افزود: استان اصفهان در برگزاری دوره های ضمن خدمت برای همکاران همواره پیشتاز بوده لکن وجود برخی موانع به ویژه مشکلات مالی، سبب شده است تا آزمون های الکترونیکی و مجازی جایگزین دوره های حضوری گردد که این مساله، کیفیت آموزشی برگزاری دوره های ضمن خدمت را تحت تاثیر قرار می دهد.

اعتدادی در پایان مواردی را نیز در خصوص نحوه ثبت سفارش و توزیع کتب درسی و فراهم نمودن شرایطی جهت ترغیب دانش آموزان به حضور در مراکز فرهنگی فروش کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی بیان نمود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب