امروز شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
10:46:49 - سه‌شنبه 10 دسامبر 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در راستای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می گردد
طرح ملی لاله های روشن در مدارس استان اصفهان
با هدف تعمیق و ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار و صیانت آگاهانه از میراث گرانبهای شهدای والا مقام و همچنین شناسایی و معرفی شهدای دانش آموز و فرهنگی به نسل جدید طرح ملی لاله های روشن همزمان با چهل هزار مدرسه کشور در مدارس استان اصفهان برگزار می گردد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ، مهدی اسماعیلی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای راهکارهای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه های حوزه معاونت پرورشی و با همکاری دفتر ستاد مرکزی شاهد این طرح در حال برگزاری می باشد.
اسماعیلی با اشاره به اهداف برگزاری طرح اظهار داشت: به منظور اعتقاد و التزام به ارزش های انقلاب اسلامی و و صیانت و حمایت آگاهانه از میراث گرانبهای شهدای والا مقام به ویژه شهدای دانش آموز و فرهنگی با هدف تعمیق و ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار و صیانت آگاهانه از میراث گرانبهای شهدای عزیز و همچنین شناسایی و معرفی شهدای دانش آموز و فرهنگی به نسل جدید طرح ملی لاله های روشن در نزدیک به ۵هزار واحد آموزشی استان اصفهان برگزار می گردد.

وی افزود: شیوه نامه برگزاری طرح ملی” لاله های روشن” به مدارس ابلاغ و مقرر شده است هر مدرسه یکی از شهدای دانش آموز و فرهنگی محل زندگی خود را انتخاب و در فرایند اجرایی ،با محوریت شوراهای دانش آموزی و تشکل های دانش آموزی در مدارس، برنامه ها ی متنوعی در این زمینه انجام شود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: دانش آموزان به همراه مسئولین مدرسه ضمن دیدار با خانواده معظم شهید و حضور در مزار و عطر افشانی به تهیه زندگینامه شهید ، مصاحبه با اعضای خانواده و همرزمان، به تولید آثار فرهنگی و هنری و برگزاری مسابقات با محوریت شهید می نمایند و در نهایت در دهه مبارک فجر،یادواره آن شهید را برگزار می نمایند.

وی در پایان به برگزاری کنگره استانی طرح لاله های روشن در یکی از روزهای هفته شهید در اسفند ماه ۱۳۹۸ اشاره کرد و گفت: امیدواریم در اولین سال از گام دوم انقلاب اسلامی با اجرای مطلوب این طرح ارزشمند با محوریت شوراهای دانش‌آموزی و مشارکت تشکل‌های دانش‌آموزی، شاهد ایجاد یک جریان فرهنگی بزرگ در این عرصه باشیم.
🆔 @isfedu

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب