شهر و جامعهعناوین اخبار

 شرکت گاز استان اصفهان کارفرمای برتر طرح های پژوهشی دانشگاه اصفهان شد

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، در این مراسم که با حضور دکتر طالبی رییس دانشگاه اصفهان ، دکتر رکنی زاده معاون و اعضاء هیات علمی  این دانشگاه و  همچنین نماینده ای ازشرکت گاز استان اصفهان در محل تالار خوارزمی دانشکده آمار و ریاضیات برگزار گردید با اهداء لوح و تندیس از پژوهشگران برتر دانشگاه و کارفرمایان برتر طرح های پژوهشی برون سازمانی تقدیر به عمل آمد.

دکتر طالبی ، آموزش پژوهش محور را رسالت دانشگاه دانست و از اعضاء هیات علمی دانشگاه خواست با حضور مستمر در شرکت ها و صنایع بزرگ استان در جهت تحقق این ماموریت مهم گام بردارند.

 وی، در این مراسم از شرکت گاز استان اصفهان به عنوان کارفرمای برتر طرح های پژوهشی دانشگاه اصفهان با اهداء لوح و تندیس زرین تقدیر کرد.

سید مصطفی علوی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان دلیل کسب این موفقیت بزرگ را تعامل گسترده پژوهشی مدیران و کارشناسان شرکت گاز و دانشگاه اصفهان و همچنین جلسات هم اندیشی اساتید و دانشجویان دانشگاه اصفهان با مدیران و کارشناسان صنعت گاز جهت تجزیه و تحلیل پروژه های پژوهشی پیشنهادی به منظور هدایت پروژه ها به سمت حل چالش های موجود و استفاده بهینه از ظرفیت های مشترک عنوان کرد و اظهار امیدواری نمود این نوع تعاملات هدفمند با سایر دانشگاه های استان و کشور نیز ایجاد گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا