امروز پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
10:00:15 - سه‌شنبه 14 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاکید استاندار اصفهان بر مصرف بهینه آب در صنعت
جلسه بررسی مشکلات تأمین آب تعدادی از واحدهای صنعتی و گردشگری استان با حضور استاندار اصفهان و معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و مدیران تعدادی از واحدهای صنعتی برگزار شد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جلسه بررسی مشکلات تأمین آب تعدادی از واحدهای صنعتی و گردشگری استان ، اظهار داشت: از حضور سرمایه گذارن در بخش های مختلف اعم از صنعت، گردشگری و کشاورزی استقبال می کنیم چراکه اطمینان داریم ورود سرمایه گذاران نه تنها موجب رونق تولید و توسعه می شود بلکه اشتغال زایی را نیز به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: استفاده از پساب جهت مصرف صنایع و استفاده بهینه از آب و مدیریت منابع آب باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

استانداراصفهان تاکید کرد: استفاده از دستگاه های کاهنده مصرف آب و باز تولید آب از طریق فرایند تصفیه پساب و بهره برداری از آن در واحدهای صنعتی می تواند در بهینه سازی و صرفه جویی آب موثر باشد.

وی یادآورشد: لزوم صرفه جویی در مصرف آب بر هیچ کس پوشیده نیست بنابراین باید با فراهم کردن بسترهای فرهنگی مناسب، در این مسیر گام برداریم.

شایان ذکر است در این جلسه راهکارهایی پیرامون تأمین آب برای برخی از واحدهای صنعتی و گردشگری ارائه شد و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ گردید.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب