امروز پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
11:55:25 - سه‌شنبه 14 ژانویه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باید قدر سرمایه های اجتماعی را بدانیم
استاندار اصفهان با بیان اینکه باید قدر سرمایه های اجتماعی را بدانیم اظهار داشت: مردم وارثان اصلی این انقلاب هستند و مشکلات جامعه را به خوبی درک می‌کنند.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در همایش مسئولان روابط عمومی ها اظهار داشت: هم خود بزرگ بینی و هم خود کوچک بینی شایسته نیست و روابط عمومی ها باید به دلیل جایگاهی که دارند قدر خود را بدانند.

وی ادامه داد: بعضی از مدیران هنوز عادت ندارند که عملکرد سازمان را به مردم ارائه دهند و مشکلات را با مردم در میان بگذارند به خصوص در این ایام که استفاده از فضای مجازی می‌توانند تاثیر زیادی داشته باشد و موافقم که هنوز خیلی از مدیران نگرش هم صحبتی با مردم را پیدا نکرده اند.

استاندار اصفهان با بیان اینکه مسئولین مستخدم مردم هستند، اظهار کرد: مردم وارثان اصلی این انقلاب هستند و مشکلات جامعه را به خوبی درک می‌کنند.

وی با بیان اینکه باید قدر سرمایه های اجتماعی را دانست، گفت: در شرایط سخت تحریم، اقدامات و فعالیت های خوبی در حوزه های مختلف صورت گرفته که بخشی از آن در ایام دهه فجر اطلاع رسانی خواهد شد.

رضایی خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی رسالت ما این است که امید و نشاط را به جامعه برگردانیم، گرانی هست اما جامعه در گردش است این اتفاقات برای همه بزرگان بوده است و در زندگی ائمه نیز شرایط سخت را دیده ایم.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب