امروز پنج شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
22:45:45 - چهارشنبه 11 مارس 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیر مركز مديريت و كنترل ترافيك شهرداري اصفهان:
کرونا حجم ترافیک در شهر اصفهان را ۶۵ درصد کاهش داد
مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان گفت: به علت شیوع کرونا، طی سه هفته اخیر حجم ترافیک بین ۶۰ تا ۶۵ درصد در شهر اصفهان کاهش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، هادی کریمی با اشاره به اینکه با شیوع ویروس کرونا در اصفهان ترافیک و تردد خودروها در سطح شهر کاهش قابل توجهی داشته است، اظهار کرد: از ششم اسفندماه تاکنون حجم ترافیک علی رغم روزهای پایانی سال کاهش دارد.
وی ادامه داد: پس از گذشت حدود دو هفته از شیوع کرونا، هیچ گره ترافیکی در معابر شهری، تقاطع ها و معابر بزرگراهی شهر اصفهان شاهد نیستیم.
مدیر مرکز مدیریت و کنترل ترافیک شهرداری اصفهان تصریح کرد: پیش از کاهش ترددهای شهری به طور متوسط شهر اصفهان روزانه با حدود ۲۰ مورد تصادفی برخورد خودروها که منجر به صدمات جرحی و مالی می شد، روبرو بود اما با کاهش ترافیک، تعداد تصادفات به کمتر از سه مورد در روز رسیده است.
وی با اشاره به اینکه معابر بزرگراهی اصفهان همچون شهید صیاد شیرازی، ردانی پور و اقارب پرست با کاهش ۷۰ درصدی حجم ترافیک روبرو است، افزود: معابر شهری اصفهان هم بین ۵۵ تا ۶۵ درصد کاهش ترافیک را این روزها تجربه می کند.
کریمی تصریح کرد: طی سه هفته اخیر تنها در روز شنبه ۱۷ اسفندماه که مقارن با شب ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر بود، شاهد افزایش تردد در سطح شهر بودیم که البته منجر به گره ترافیکی نشد.
وی گفت: در مجموع حجم ترافیک در شهر اصفهان طی سه هفته اخیر بین ۶۰ تا ۶۵ درصد کاهش یافته است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب