امروز شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
10:28:05 - شنبه 28 مارس 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پرداخت ۳,۱ میلیارد تومان به مددجویان اصفهانی برای مقابله با کرونا
سرپرست کمیته امداد اصفهان گفت: برای مقابله با ویروس کرونا تا کنون بالغ بر ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به مددجویان پرداخت شده است.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با تاکید بر تمرکز و تلاش این نهاد برای جلوگیری از آسیب دیدن جامعه تحت حمایت در مواجهه با ویروس منحوس کرونا، اظهار کرد: برای این منظور تا کنون بالغ بر ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در دو مرحله به جامعه تحت حمایت پرداخت شده است و در تلاشیم تا با همکاری خیران و نیکوکاران ارجمند این کمک ها را افزایش دهیم.

وی یادآور شد: این مبالغ به صورت نقدی و به روش غیر حضوری با اولویت بیماران خاص و صعب العلاج، سالمندان، مادران باردار و شیرده و سایر مددجویان در معرض خطر پرداخت شده است.

زارع کمک به مددجویان در این زمینه را وظیفه و دغدغه کمیته امداد عنوان کرد و گفت: در این مسیر نیازمند همیاری و همراهی مردم عزیز و خیر اندیش استان هستیم.

سرپرست کمیته امداد استان در ادامه به تشریح روش های غیر حضوری برای کمک به نیازمندان و مشارکت در این امر خطیر پرداخت و گفت: بهترین راه های موجود و در دسترس، استفاده از کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷*، تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ و یا واریز به حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ به نام کمیته امداد اصفهان نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب