امروز جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
11:26:51 - شنبه 1 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ستاد اقامه نماز-تقدیر ویژه
ستاد اقامه نماز شرکت گاز استان اصفهان شایسته تقدیر ویژه شد
به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، براساس نظام جامع برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، شرکت گاز استان اصفهان در ارزیابی عملکرد سال ۹۸ در دو حوزه توانمند سازها و نتایج و دستاوردها با کسب مجموع ۹۶ امتیاز شایسته تقدیر ویژه شد. […]

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، براساس نظام جامع برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز، شرکت گاز استان اصفهان در ارزیابی عملکرد سال ۹۸ در دو حوزه توانمند سازها و نتایج و دستاوردها با کسب مجموع ۹۶ امتیاز شایسته تقدیر ویژه شد.
لازم به ذکر است، شاخص توانمند سازها شامل معیار های اصلی اعم از مدیریت، خط مشی و راهبرد، مدیریت منابع انسانی و همکاری و منابع و شاخص نتایج و دستاوردها شامل نتایج کلیدی و شاخص های فرعی آن می باشد که هیات ارزیابی و داوری ستاد اقامه نماز استان با توجه به این معیارها فعالیت های دستگاه های اجرایی را مورد ارزیابی قرار دادند.
ابراهیم رنجبر مدیرستاد اقامه نماز استان و مشاور استاندار، از شرکت گاز استان اصفهان به عنوان یکی از دستگاه های موفق در راستای ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز تقدیر و تشکر کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب