استان ها

عملیات ساخت دوازدهمین ایستگاه خط دوم مترو آغاز شد/ بهره برداری از مجموعه ورزشی باغ غدیر

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی در ارتباط زنده رادیویی با برنامه «سلام اصفهان» اظهار کرد: از شهروندان می خواهیم با توجه به افزایش شیوع کرونا با مراقبت های لازم زمینه حفظ سلامتی خود و اطرافیان را فراهم کنند؛ در این خصوص مردم با رعایت این موضوع کمک کنند تا از افزایش شیوع بیماری جلوگیری شود.
وی ادامه داد: خط دوم مترو با سرعت در حال ساخت است و روز پنجشنبه مراحل ساخت دوازدهمین ایستگاه در میدان امام حسین (ع)، ابتدای خیابان آیت اله طالقانی آغاز شد.
شهردار اصفهان افزود: خط دوم مترو از دارک تا کهندژ ۱۶ ایستگاه دارد که عملیات اجرایی چهار ایستگاه دیگر در دست برنامه ریزی است.
وی بیان کرد: به همه تلاشگران عمران و آبادانی و زحمت کشان مترو خسته نباشید می گویم، شاید کار این کارگران فعلا در زیرزمین دیده نشود اما در سال های آینده مردم از نتیجه زحمات آنها بهره مند خواهند شد.
نوروزی افزود: از پایان هفته جاری، وارد ماه محرم می شویم، امسال دستورالعمل هایی از سوی ستاد مقابله با کرونا تصویب شده است تا همه اقدامات برای عزاداری در چارچوب آن باشد؛ شهرداری مانند هر سال کارهای خود را برای سیاه پوشی شهر و همکاری با سازمان تبلیغات اسلامی و هیئت ها در قالب دستور العمل های ستاد مقابله با کرونا اجرا می کند.
وی تصریح کرد: مردم هم با توجه به محدودیت ها می توانند، با سازمان زیباسازی و معاونت خدمات شهری همکاری کنند و برنامه هایی که امسال امکان اجرای آن وجود دارد را در فضای شهر با مشارکت شهرداری انجام دهند.
شهردار اصفهان افزود: روز عید غدیر دو افتتاحیه با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد که یکی پارک سوار صفه و دیگری بهره برداری از ۸۰ اتوبوس بود؛ البته بلافاصله روز یکشنبه طبق برنامه «هر یکشنبه یک افتتاح» با حضور امیر آذرافروز، ارشد نظامی ارتش در اصفهان عملیات اجرایی ساخت ادامه خیابان توحید به سمت جنوب آغاز شد که تاثیر زیادی در روان سازی ترافیک دارد.
وی با اشاره به اینکه فردا، در یکشنبه این هفته هم شاهد بهره برداری از مجموعه ورزشی باغ غدیر که از سوی سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری بازسازی و تجهیز شده است، خواهیم بود، گفت: عملیات بازسازی این ورزشگاه شش ماه به طول انجامید و هزینه ای بالغ بر ۱۹ میلیارد ریال دربرداشت که امیدواریم مورد استقبال همه ورزشکاران و مردم قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا