امروز پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
15:12:25 - چهارشنبه 21 اکتبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مساعدت پلیس اصفهان برای مشمولان غایب
جانشین فرماندهی انتظامی استان، از مساعدت ویژه این فرماندهی به مناسبت هفته ناجا برای مشمولان غایبی که هرچه زودتر خود را معرفی کنند خبر داد.

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” محمدرضا هاشمی فر” با اشاره به مساعدت ویژه به مناسبت هفته ناجا برای مشمولانی که بیش از یک سال از غیبت آنها گذشته گفت: در صورتی این افراد هرچه زودتر خود را معرفی کنند در نیروهای مسلح استان اصفهان پذیرش و در همین استان نیز دوره آموزش و ادامه خدمت وظیفه عمومی خود را انجام خواهند داد.
وی با بیان اینکه عدم معرفی مشمولان آنان را با محرومیت های اجتماعی همچون استخدام در دستگاه های دولتی و … مواجه خواهد کرد اظهار داشت: برابر قانون موسسات دولتی و غیر دولتی از قبیل، کارگاه ها، کارخانه ها، شرکت ها، بنگاه ها، مغازه ها، تعمیرگاه ها و … چنانچه مبادرت به بکارگیری مشمولان غایب کنند با جریمه های سنگین روبرو می شوند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: مشمولانی که غیبت دارند و تا کنون نسبت به معرفی خود اقدام نکردند، این غیبت مانع از رسیدگی به درخواست معافیت پزشکی آن ها نمی شود و اگر چنانچه بیماری خاصی دارند و براساس آن واجد شرایط دریافت معافیت پزشکی می شوند می بایست به دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: اگر مشمولی خدای ناکرده به بیماری کرونا مبتلا شده باشد تا زمانی که وضعیت وی به حالت عادی برگردد و بهبودی کامل را حاصل کند بایستی مدارک پزشکی خود را به معاونت وظیفه عمومی استان ارائه کند تا برای وی معافیت پزشکی موقت صادر شود.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب