امروز پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
8:36:40 - پنج‌شنبه 22 اکتبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش توان عملیاتی نجاتگران هلال احمر با اجرای طرح توان‌افزایی
مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان طرح توان‌افزایی پنجشنبه های پایگاه‌های امداد ونجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان را تشریح کرد .

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ علی محمدهاشمی با بیان این خبر اظهار داشت : طرح ملی توان‌افزایی پنجشنبه های پایگاه‌های امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر در استان اصفهان از چندی پیش با هدف ارتقای توان علمی و عملیاتی امدادگران و نجاتگران این جمعیت در حال برگزاری است .

وی با اشاره به اینکه این طرح در همه پایگاه‌های امداد و نجات در سراسر استان اجرا و تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت ، تصریح کرد : در این طرح ، امدادگران پنجشنبه‌ هر هفته با شعار “حضور پرتوان در حوادث با توان افزائی ” به انجام تمرین‌هایی می پردازند که بتوانند با توان بیش‌تری در صحنه‌ حوادث حاضر ‌شوند.

محمدهاشمی افزود : این طرح شامل مجموعه فعالیت هایی است که هدفشان ارتقاء سطح آمادگی در اعضای تیم های امدادی است و این فعالیت ها و اقدامات کمک شایانی به تقلیل اثرات مخرب و جلوگیری از خسارات احتمالی بیشتر به جامانده از حوادث و سوانح خواهد کرد .

مدیر عامل جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد : افزایش آموزش عملی و مهارتی نجاتگران در راستای مسئولیت تیم های عملیاتی باعث ارتقاء بهبود توان انجام کار گروهی تیم و تقویت نقاط قوت و شناسایی و رفع نقاط ضعف و افزایش اثربخشی و سرعت عمل پاسخگویی نجاتگران در حوادث و سوانح مختلف می گردد.

گفتنی است تاکنون تعداد زیادی از نجاتگران پایگاه های امداد و نجات در طرح توان‌افزایی پنجشنبه های پایگاه‌های امداد ونجات استان اصفهان حضور داشته اند .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب