امروز سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
6:10:30 - چهارشنبه 6 ژانویه 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان خبر داد؛
مصرف بی سابقه گاز در بخش خانگی/ مشوق برای کم مصرف ها
سید مصطفی علوی در خصوص وضعیت مصرف گاز در استان اصفهان اظهار کرد: مصرف گاز طبیعی در این روز ها در بخش خانگی به شدت افزایش پیدا کرده، به طوری که در ۲۴ ساعت گذشته در بخش خانگی حدود ۵۰ میلیون متر مکعب گاز مصرف شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، گفت: با توجه به اینکه در سردترین روزهای سال هستیم مصرف گاز نسبت با مدت مشابه سال گذشته در بخش خانگی افزایش حدود ۱۴ درصدی داشته و این میزان مصرف تقریبا دو برابر و نیم بخش صنعتی استان است.

وی، افزود: با وضعیت فعلی، از مردم عزیز استان تقاضا داریم که با عنایت به نیاز سایر هموطنان در استان های دیگر که نیازمند گاز هستند، در مصرف گاز تاحد ممکن صرف جویی نموده، یعنی؛ گاز طبیعی را به اندازه ومنطقی مصرف نمایند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، تأکیدکرد: بسیاری از ادارات روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل هستند، لذا باید در این روزها و سایر روزهای تعطیل شیرهای گاز وسایل گاز سوز بسته شود و چناچه در بازدید بازرسین این شرکت سیستم های گرمایشی در روزهای مذکور روشن باشد با اعلام اخطار در محل و در صورت عدم توجه گاز مشترک قطع خواهد شد.

وی، با اشاره به طرح رایگان شدن هزینه ی گازبهای مشترکین کم مصرف گفت: مشترکینی که کمتر از ۲۰۰ مترمعکب گاز که معادل حدود ۱۹ کپسول ۱۱ کیلویی است مصرف کنند، هزینه مصرف گازآنها رایگان است و اگر بیش از ۲۰۰ متر مکعب باشد، مصرف گاز آنها با میانگین مصرف سال های گذشته مقایسه می شود و در صورت اینکه ۱۰ درصد کمتر مصرف کرده باشند، گاز بهای آنها با ۱۵ درصد تخفیف محاسبه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ، اضافه کرد: در صورتی که مشترکین خانگی ۱۵ درصد بیشتر از میانگین مصرف سال های گذشته مصرف کنند، هزینه ی مصرف آنها ۱۵ درصد افزایش خواهد یافت، لذا امیدوار هستیم با این سیستم تشویقی مردم خوب استان ما را مانند گذشته یاری کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب