استان هاشهر و جامعهعناوین اخبار

شهرداری اصفهان دو جایزه ملی در حوزه انرژی و ساختمان های سبز را به دست آورد

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، قدرت اله نوروزی در گفتگوی هفتگی با رادیو اصفهان در این باره گفت: در روزهایی که افزایش فشار بر روی شبکه توزیع مشکلاتی را در توزیع برق ایجاد کرده است، اهمیت افزایش بهره وری در استفاده از انرژی به ویژه در سازمان های بزرگی مثل شهرداری دو چندان مشخص می شود.
شهردار اصفهان افزود: شهرداری و دستگاه های بزرگ باید در استفاده از انرژی نسبت به افزایش بهره وری دقت بیشتری داشته باشند و خوشبختانه برای دومین دوره متوالی شهرداری اصفهان در جایزه انرژی به عنوان نهاد برتر در مدیریت مصرف انرژی انتخاب شد.
وی بیان کرد: این عنوان به دلیل برنامه ریزی و اقدام موثر برای کاهش مصرف و افزایش بهره وری در انرژی به دست آمده است.
نوروزی با اشاره به اینکه شهرداری اصفهان افزایش بهره وری را سرلوحه کار خود قرار داده است، گفت: این جایزه توسط وزارت خانه های نفت، نیرو، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان مدیریت صنعتی کشور به شهرداری اصفهان اعطا شده و این سازمان ها هستند که داوری و نهاد برتر را شناسایی می کنند.
وی افزود: همچنین شهرداری اصفهان، تندیس ساختمان های سبز را در پی تلاش برای استفاده از انرژی پاک و فناوری نانو و بهبود قوانین در این زمینه به دست آورد.

*دستور شهردار برای حضور سریع نیروهای شهرداری در محل در پی تماس یک شهروند
شهردار اصفهان همچنین در پاسخ به تماس تلفنی یکی از ساکنان خیابان نظر غربی که در مورد انسداد پیاده رو به وسیله شاخه های بریده شده از درختان گلایه داشت، اظهار کرد: تا دو ساعت دیگر ماموران شهرداری منطقه در محل حاضر شده و موضوع را بررسی می کنند و اگر قصوری بوده است، این موضوع را پیگیری و جبران می کنیم.
شهردار اصفهان با اشاره به اضافه شدن دو رام قطار به متروی اصفهان، گفت: در حال حاضر ۱۰ واگن به ظرفیت خط اول اضافه می شود که به دلیل کاهش فعلی مسافران خط اول مترو به خاطر کرونا، بعد از عبور از شرایط کرونایی از ظرفیت خط کاملا بهره برداری می شود تا سرفاصله قطارها از ۱۲ به هشت دقیقه کاهش یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا