امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
9:14:42 - شنبه 4 دسامبر 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تأکید بر فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت و توجه به هویت ایرانی اسلامی در دستور کار شورای نامگذاری
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان گفت: این هفته، دومین جلسه شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهر اصفهان برگزار شد. طی این جلسه درخواست هایی که به دبیرخانه شورای نامگذاری ارسال شده بود، مورد بررسی قرار گرفت و مصوباتی را در پی داشت.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، سیدعلی معرک نژاد با اشاره به اینکه اولین جلسه شورای نامگذاری معابر، اول آذرماه همزمان با روز نکوداشت اصفهان، با حضور شهردار اصفهان، اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و دو نفر از اساتید دانشگاه دکتر اصغر منتظرالقائم و دکتر علی جلالی از اعضای شورای نامگذاری و همچنین با حضور معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان و مدیرکل ارتباطات برگزار شد، افزود: در این جلسه به اتفاق آراء، رسول میرباقری عضو شورای اسلامی شهر اصفهان، به عنوان رئیس شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهر و مدیرکل ارتباطات شهرداری اصفهان هم به عنوان دبیر این شورا انتخاب شدند.
وی ادامه داد: دستور جلسه نخستین جلسه شورا بر بررسی شیوه نامه نامگذاری اماکن تمرکز داشت و با تصویب آن مقرر شد منویات رهبر معظم انقلاب و تاکیدات ایشان مبنی بر فرهنگ مقاومت و ایثار و شهادت و نیز توجه به هویت ایرانی _ اسلامی در نامگذاری ها مورد توجه قرار گیرد.
معرک نژاد ادامه داد: همچنین ظرفیت های هویتی شهر اصفهان در مولفه های دینی، ملی و انقلابی مورد تاکید قرار گرفت و قرار شد این مباحث به شیوه نامه موجود شورا افزوده شود‌.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب