حوادثاستان هاحوادث پلیسشهر و جامعهعناوین اخبار

احداث خط دوی قطار شهری، رینگ چهارم و مرکز همایش‌ها در مرکز توجه شهرداری اصفهان است

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، «علی قاسم‌زاده» صبح امروز، چهارشنبه بیست و چهارم فروردین‌ماه، در جلسه بررسی پروژه‌های شاخص عمرانی شهرداری که در دفتر تجهیز کارگاه مرکز توانمندسازی باغ فدک برگزار شد، اظهار کرد: همفکری و تبادل‌نظر بخش‌های مختلف شهرداری با مدیران پروژه‌های عمرانی، اجرای طرح‌های نیمه‌تمام را تسریع می‌بخشد.
وی با اشاره به احداث رینگ چهارم حفاظتی افزود: نقطه آغاز این پروژه بزرگ در منطقه ۱۵ شهرداری در محله خاتون‌آباد است که در این جلسه مقرر شد تدابیری برای تسریع در آزادسازی این محور اندیشیده شود تا پروژه هر چه زودتر تکمیل شود و در اختیار مردم قرار گیرد.
شهردار اصفهان به پروژه تقاطع شهدای ورزشکار فرزانگان اشاره کرد و گفت: مهم‌ترین مشکل پیش‌روی اتمام و پیشرفت این پروژه، مباحث مربوط به جابه جایی تأسیسات زیرساختی همچون خطوط گاز، برق، آب و فاضلاب است.
وی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد با سازمان آب و فاضلاب تعامل برقرار شود تا حداکثر ظرف چهار ماه، خطوط فاضلاب جابه جا شود و این پروژه به اتمام برسد.
قاسم‌زاده با اشاره به احداث مرکز جامع توانمندسازی باغ فدک خاطرنشان کرد: احداث این پروژه در مراحل پایانی قرار دارد، در این راستا در خصوص تعیین بهره‌بردار این مرکز، نحوه دیوارکشی حفاظتی به دور این مرکز، اجرای ساختمان اداری و اصلاح دقیق محوطه، بحث و تبادل نظر انجام گرفته و در نهایت، تعیین تکلیف شد.
وی در توضیح مهم‌ترین پروژه‌های شاخص عمرانی که شهرداری اصفهان اهتمام ویژه‌ای برای تکمیل و اتمام آن‌ها دارد، تصریح کرد: احداث خط دو قطار شهری، اتمام رینگ چهارم حفاظتی و مرکز همایش‌های بین‌المللی در اولویت فعالیت‌های شهرداری اصفهان قرار دارد و در این راستا، پیگیری‌های خاصی در این زمینه خواهیم داشت.
شهردار اصفهان تاکید کرد: البته این بدان معنی نیست که نسبت به دیگر پروژه‌های عمرانی بی‌تفاوت باشیم، قطعاً در سال ۱۴۰۱ از سوی شهرداری اصفهان پروژه‌های عمرانی جدیدی آغاز خواهد شد که فضاهای جدیدی را به شهر تقدیم می‌کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا