استان هااصفهانشهر و جامعهعناوین اخبار

لزوم همکاری شهروندان برای اتمام آزادسازی رینگ چهارم اصفهان

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، «ایرج مظفر» اظهار کرد: حلقه حفاظتی از کیلومتر صفر تا ۹ شرق اصفهان جزو اولویت‌های اجرایی شهرداری است که در این مسیر چندین تقاطع و مسیر ارتباط بین دو طرف رینگ برقرار و جزو وظایف شهرداری تعریف شده است.
او با بیان اینکه با اجرای حلقه حفاظتی شهر، عملیات احداث تقاطع قهجاورستان در کیلومتر ۶۲۰۰ رینگ تا پایان سال گذشته اجرا شد، تصریح کرد: عملیات تکمیلی و آسفالت نهایی کیلومتر ۶۲۰۰ رینگ نیز از هفته گذشته آغاز شده و در اختیار مردم این منطقه قرار گرفت.
معاون عمران شهری شهردار اصفهان ادامه داد: روستاهای اندوان و گیان، دهنو و خاتون آباد در مسیر رینگ چهارم قرار دارد و به‌منظور سهولت دسترسی به این طرف و آن طرف رینگ و ارتباط بدون‌خطر سکنه اقدام به ایجاد تقاطع کردیم.
او با بیان اینکه علاوه بر نقش شهری، استانی و حتی کشوری رینگ، نقش محلی آن را نیز باید مورد توجه قرار داد، افزود: ایجاد تقاطع از کیلومتر صفر تا ۹ تقاطع قهجاورستان در کیلومتر شش و ۳۰۰ و تقاطع بهاران بین شهر بهاران و جاده رویان، امکان ارتباط به کمربندی شمالی خوراسگان و جی را فراهم می‌سازد.
مظفر با بیان اینکه عملیات احداث تقاطع مقابل خاتون‌آباد هنوز آغاز نشده است، تصریح کرد: با احداث چندین زیرگذر، دسترسی محلی به روستاهای گیان و اندوان فراهم شد و عملیات احداث رینگ از کیلومتر چهارم تا هفتم به اتمام رسید و این در حالی است که محل اتصال مسیرها به این محلات در حال احداث است.
معاون عمران شهری شهردار اصفهان ادامه داد: عملیات احداث از کیلومتر دو و نیم تا چهارم در دست اجرا بوده و عملیات آزادسازی و اجرا از کیلومتر چهار تا نه تکمیل شده و فقط عملیات تکمیلی مسیر و کالورت‌ها(دسترسی زیر گذر محلی) در دست اقدام است. همچنین از کیلومتر دو و نیم و تا چهار، حدود ۲۰ درصد پیشرفت داشته که به علت کندی روند آزادسازی، عملیات اجرایی با تأخیر مواجه است.
او ادامه داد: آزادسازی کیلومتر ۶۰۰ تا ۲۵۰۰ توسط منطقه ۱۵ در دست اقدام است که طبق برنامه باید تا پایان خردادماه امسال تکمیل شود، اما در حال حاضر با تأخیر مواجه شده است، لذا همکاری مردم و اهالی منطقه برای تسریع در آزادسازی ضروری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا