امروز پنج شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹
18:08:31 - چهارشنبه 16 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سازمان توسعه تجارت:
ورودوترخیص خودروهای باحجم ۲۵۰۰سی سی به بالا همچنان ممنوع است
سازمان توسعه تجارت در واکنش به خبری مبنی بر ترخیص خودروهای ممنوعه وارداتی اعلام کرد: واردات خودروهای سواری با حجم موتور ۲۵۰۰ سی.سی به بالا و یا خودروهایی که فاقد ضوابط فنی واردات خودرو هستند همچنان ممنوع است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران روابط عمومی سازمان توسعه تجارت تاکید کرده که تاکنون هیچکدام از خودروهای ممنوعه، شامل خودروهای با حجم موتور ۲۵۰۰ سی.سی و بیشتر و خودروهایی که آیین نامه اجرایی ضوابط فنی واردات خودرو را رعایت نکرده اند از گمرکات کشور ترخیص نشده است.
در اطلاعیه سازمان توسعه تجارت آمده است: پس از مصوبه هیات وزیران مبنی بر ممنوعیت واردات خودروهای ۲۵۰۰ سی.سی به بالا، سیستم ثبت سفارش از همان زمان برای واردات این اقلام قفل شده و هیچ خودرویی نیز با این حجم موتور به کشور وارد و یا از گمرکات ترخیص نشده است.
براساس این اطلاعیه، طبق مصوبه هیات وزیران در دهم تیرماه ۱۳۸۲ در مورد آیین نامه اجرایی ضوابط فنی واردات خودرو، ورود خودرو به کشور منوط به داشتن نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش، اخذ گواهی های فنی و زیست محیطی از سازمان ملی استاندارد و سازمان حفاظت محیط زیست و رعایت نو بودن و قدمت سال ساخت است؛ بر این اساس واردات و ترخیص هر خودرویی که این شرایط را ندارد ممنوع بوده و تاکنون نیز هیچ خودرویی ممنوعه ای وارد نشده است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب