استان هاشهر و جامعه

احداث چندین پروژه توسعه محور در شهرک شهید کشوی توسط شهرداری اصفهان

به گزارش سرمایه گستران و به نقل از اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، حسین پناهی با اعلام این خبر گفت: شهرک شهید کشوری از دهه ۷۰ شمسی به شهر اصفهان الحاق و مقرر شد که بنیاد تعاون ارتش در اصفهان این شهرک را آماده کرده و جهت تکمیل به شهرداری تحویل دهد که این امر از سوی ارتش محقق نشد.
او افزود: با این حال شهرداری اصفهان نسبت به طراحی و اجرای چند پروژه جهت رفاه حال شهروندان و ساکنان این شهرک اقدام کرد که این پروژه‌ها شامل احداث و نگهداری مستمر از فضای سبز، احداث فرهنگسرای چندمنظوره، برقراری خطوط اتوبوسرانی، احداث فروشگاه کوثر، احداث پل دفاع مقدس در خروجی شهرک و احداث تقاطع غیر هم‌سطح شهید کشوری است.
پناهی خبر داد: پروژه فرهنگسرای چند منظوره که شامل کتابخانه، سالن مطالعه، مجموعه فرهنگی و سالن ورزشی است با هزینه اولیه پیمان به مبلغ ۲۵۸ میلیارد ریال انجام شده است که در حال حاضر سفت کاری این پروژه به پایان رسیده و مرحله نازک کاری آن در حال عقد قرارداد است.
تکمیل پل دفاع مقدس تا ۶ ماه آینده
پناهی درباره دیگر پروژه شهرک شهید کشور توضیح داد: پروژه احداث تقاطع غیر هم‌سطح شهید کشوری که از خروجی شهرک به سمت شمال بزرگراه شهید کشوری (پل دفاع مقدس) قرار دارد، پروژه دیگری است که تکمیل آن بر عهده شهرداری قرار گرفته است.
او افزود: تکمیل این پروژه به مبلغ اولیه پیمان ۳۹۵ میلیارد ریال انجام شده که بخشی از آن احداث ولی به دلیل معارضات ملکی که در تعهدات شرکت عمران آبشار اسپادانا بوده متوقف شده است.
به گفته او، با پیگیری‌های مدیر منطقه و توافقات انجام شده مقرر شده ظرف مدت ۶ ماه پل تکمیل شود و در اختیار شهروندان قرار گیرد.
تجهیز کارگاه فروشگاه کوثر طی ۱۰ روز آینده
او درباره پروژه احداث فروشگاه کوثر هم چنین توضیح داد: مرحله سفت کاری این پروژه قبلاً انجام شده است و در حال حاضر پیمانکار مرحله نازک کاری آن توسط سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان انتخاب شده که طی ۱۰ روز آینده با تجهیز کارگاه شروع به کار می‌کند.
مدیر پروژه شهید کشوری با اشاره به دیگر خدماتی که از سوی شهرداری در شهرک شهید کشوری در حال ارائه است، اظهار کرد: احداث و نگهداری فضای سبز و پارک شهری، نظافت شهری و جمع آوری زباله، خدمت رسانی شرکت اتوبوسرانی و همچنین برگزاری برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی همانند دیگر محلات شهر از جمله خدماتی است که در حال حاضر در شهرک شهید کشوری ارائه می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا