امروز دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
0:26:15 - پنج‌شنبه 17 مارس 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شدت ریزگردها در خوزستان به بیش از ۱۵ برابر حدمجاز رسید
بروز پدیده گرد وغبار درآخرین روزهای سال درتعدادی ازشهرهای خوزستان باعث افزایش آلودگی بیش از ۱۵ برابر حدمجاز شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان میزان گرد وغبار در ساعت ۲۲ سه شنبه در اهواز دو هزار و ۳۶۸ میکروگرم بر مترمکعب، آبادان یک هزار و ۶۳۱ میکروگرم بر مترمکعب، دزفول یک هزار و ۶۳۹ میکروگرم بر مترمکعب، شوشتر یک هزار و ۷۷۰ میکروگرم بر مترمکعب و ماهشهر یک هزار و ۵۷۵ میکروگرم بر مترمکعب رسیده است.
این گزارش می افزاید: در ساعت ۲۱ آلودگی در اهواز به دو هزار و ۴۴۷ میکروگرم بر متر مکعب، در دزفول یک هزار و ۶۴۶ میکروگرم بر مترمکعب و سوسنگرد دو هزار و ۴۷۹ میکروگرم بر متر مکعب گزارش شده است.
همچنین میزان گرد وغبار در ساعت ۲۰ امروز در شهرهای اهواز دو هزار و ۴۸۱ میکروگرم برمترمکعب، آبادان سه هزار و ۹۷۱ میکروگرم بر مترمکعب، دزفول ۹۲۱ میکروگرم بر متر مکعب، اندیمشک ۴۷۸ میکروگرم بر مترمکعب و سوسنگرد دو هزار و ۶۰۶ میکروگرم بر متر مکعب بوده است.
استاندارد آلودگی هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است.
هواشناسی خوزستان دوشنبه نسبت به بارندگی و بعد از آن وقوع گرد و غبار در استان هشدار داده بود.
دوشنبه شب بیشتر شهرهای خوزستان شاهد بارندگی بودند و توده گرد و غبار نیز از عصر سه شنبه وارد استان شده که روند آلودگی هوا رو به افزایش است.
بر اساس پیش بینی هواشناسی روز چهارشنبه در مناطق شرقی خوزستان قسمتی تا نیمه ابری و دیگر مناطق صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و مه یا غبار صبحگاهی است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب