امروز سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
۱۴:۴۸:۰۸ - سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت نام اهل سنت در دانشگاه مذاهب اسلامی تمدید شد
دانشگاه مذاهب اسلامی اعلام کرد مهلت ثبت نام آزمون اختصاصی پذیرش طلاب مدارس علوم دینی اهل سنت در دانشگاه مذاهب اسلامی تا پایان فروردین ماه جاری تمدید شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از دانشگاه مذاهب اسلامی، این دانشگاه با برگزاری آزمون اختصاصی از میان برادران و خواهران طلبه مدارس علوم دینی اهل سنت، برای مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ دانشجو می پذیرد.
این دانشگاه بر اساس مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و با همکاری شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و با نظارت سازمان سنجش آموزش کشور از بین برادران و خواهران طلبه مدارس علوم دینی، اهل سنت در دو رشته فقه و حقوق شافعی و فقه و حقوق حنفی در مقطع کارشناسی برای سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ در شهرستان های سنندج، زاهدان و بندرعباس دانشجو می پذیرد.
ثبت نام در این آزمون از اسفندماه ۹۴ آغاز شده و اکنون بر اساس اعلام این دانشگاه علاقه مندان می توانند تا پایان فروردین ماه جاری ثبت نام کنند.
پذیرفته شدگان نهایی از اول مهر در مقطع کار شناسی دانشگاه مذاهب اسلامی در شعب سنندج، زاهدان و بندرعباس تحصیل خود را آغاز خواهند کرد.
برادران و خواهران طلبه مدارس علوم دینی، اهل سنت می توانند جهت ثبت نام در این آزمون به سایت رسمی دانشگاه مذاهب اسلامی به نشانی http://mazaheb.ac.irمراجعه کنند.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب