امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
۱۴:۳۰:۲۴ - چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد ۷۰۷۱ طرح اشتغال برای نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: در سال گذشته ۷۰۷۱ طرح اشتغال برای نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ایجاد شده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان ؛ حسن ملکوتی خواه با اعلام این خبر گفت: توانمند سازی و ایجاد اشتغال برای خانواده های نیازمند و مددجویان تحت حمایت از رویکردهای اصلی کمیته امداد است.

وی در ادامه به تشریح فعالیت های اشتغالزایی این کمیته در سال گذشته پرداخته و اظهار داشت: با تلاش انجام شده در سطح استان و شناسایی افراد مستعد اشتغال در سال گذشته ۷۰۷۱ طرح اشتغال با صرف اعتباری بالغ بر ۸۶۴ میلیارد و ۵۱۲ میلیون ریال برای نیازمندان و مددجویان تحت حمایت ایجاد شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان افزود: در این خصوص ۱۵۱ میلیارد و ۷۷۷ میلیون ریال از اعتبارات هزینه شده از منابع کمیته امداد و مابقی از اعتبارات بانکی بوده است.

وی تعداد طرح های اشتغال در حال فعالیت در استان را ۴۱۳۴۹ مورد عنوان کرده و تصریح کرد: بیشترین طرح های اجرا شده در بخش فعالیت های صنعتی و معدنی ، کشاورزی و دامپروی می باشد.

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    WP HTTP Error: cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب