امروز دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰
16:01:41 - شنبه 30 آوریل 2016
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 ۵۰ قلم داروی تاریخ مصرف گذشته در یک کمپ ترک اعتیاد اصفهان کشف شد
مدیر مرکز بهداشت شماره یک اصفهان گفت: بیش از ۵۰ قلم داروی تاریخ مصرف گذشته در یک کمپ ترک اعتیاد شهر اصفهان کشف و توقیف شد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از ایرنا دکتر حمید ترک زاده افزود: واحد بهداشت محیط این مرکز درقالب نظارت و کنترل ویژه بر اماکن عمومی، از یک کمپ ترک اعتیاد در محدوده مرکز بهداشت شماره یک اصفهان، این داروها را کشف و ضبط کرد.

وی اظهار کرد: ارائه دارو به بیمار و مددجو در کمپ باید با هماهنگی و تجویز پزشک معتمد انجام شود اما کارکنان کمپ موردنظر اقدام به نگهداری و مصرف داروهای تاریخ گذشته می کردند که با توجه به تخلف کشف شده، پرونده این کمپ برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال شد.
ترک زاده بیان کرد: در بازدید از کمپ های ترک اعتیاد مواردی مانند وضعیت داروها، بهداشت محیط و مواد غذایی بررسی و کنترل می شود.
به گفته وی، در مواردی نیز تخلف هایی مانند نگهداری مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در برخی از کمپ های ترک اعتیاد مشاهده شده است.
مدیر مرکز بهداشت شماره یک اصفهان افزود: دستکم پنج کمپ ترک اعتیاد در محدوده زیر پوشش این مرکز فعال است.
مرکز بهداشت شماره یک اصفهان، مناطق شمال شرقی و شرق این شهرستان را شامل چهار بخش مرکزی، بن رود، جلگه و کوهپایه، ۹ شهر و ۱۲ دهستان با جمعیت بالغ بر یک میلیون و ۱۴ هزار نفر (۹۵۳ هزار نفر شهری و ۶۲ هزار نفر روستایی) زیر پوشش خود دارد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
سایر اخبار اقتصادی
    A feed could not be found at `http://www.irna.ir/fa/rss.aspx?kind=20`; the status code is `404` and content-type is `text/html;charset=UTF-8`
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب