امروز شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
۱۱:۴۵:۴۵ - یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پاسخ رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال به شایعه پخش نشدن بازی های دو هفته پایانی
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال با رد شایعات مربوط به جلوگیری از ورود دوربین های تلویزیونی به ورزشگاه ها در دو هفته پایانی لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی های دو هفته پایانی لیگ برتر به طور زنده از تلویزیون پخش می شود.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از سازمان لیگ فوتبال، غلامرضا بهروان درباره شایعه پخش نشدن رقابت های دو هفته پایانی لیگ برتر از تلویزیون افزود: چنین چیزی صحت ندارد و دیدارهای هفته های بیست و نهم و سی ام لیگ برتر مثل گذشته با پوشش صدا و سیما به طور زنده از تلویزیون پخش خواهد شد.
بهروان تصریح کرد: روز گذشته در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال هیچ بحثی در مورد پخش نشدن دو هفته پایانی رقابت های پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال به صورت زنده از تلویزیون، انجام نشد.
دیروز شنبه در حاشیه مجمع انتخاباتی فدراسیون فدراسیون فوتبال شایعاتی مبنی بر تصمیم مجمع برای جلوگیری از پخش مستقیم دیدارهای دو هفته پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال به دلیل پرداخت نشدن حق پخش تلویزیونی، منتشر شد این درحالی بود که این تصمیم فقط به جلوگیری از پخش مستقیم جلسه مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال از شبکه ورزش اختصاص داشت.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب