امروز یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸
۱۹:۱۵:۲۶ - جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
کاندیداهای جشنواره دوازدهم شیخ بهایی تعیین شدند/ ۲۱ شرکت فن‌آفرین به مرحله پایانی جشنواره راه یافتند
نظام داوری و ارزیابی جشنواره دوازدهم به تصویب رسید.

در دومین روز برگزاری جشنواره شیخ بهایی ، شورای علمی دوازدهمین جشنواره تشکیل جلسه داد و پس از ارائه  گزارش توسط دبیر جشنواره، نظام داوری و ارزیابی جشنواره دوازدهم به تصویب رسید.

همچنین در این روز ،کارگروه فن آفرینان جشنواره از میان شرکت‌های راه‌یافته به مرحله بازدید حضوری، ۲۱ شرکت را برای ورود به مرحله پایانی جشنواره انتخاب و معرفی کرد . شرکت هایی می توانند در این بخش از جشنواره حضور یابند که علاوه بر فن آوری در تولید محصول و تجاری سازی ،حداقل ۵۱درصد سهام آن متعلق به بخش خصوصی باشد .

طرح های منتخب مرحله نهایی بخش طراحان کسب و کار نیز مشخص شدند

همچنین در این روز ،کارگروه طراحان کسب و کار نیز  از میان ۸۲ طرح راه‌یافته به مرحله داوری ،تعداد۳۸ طرح را برای ورود به مرحله نهایی معرفی کرد ،که از این تعداد۱۹ طرح به مرحله طرح کسب و کار آزاد و ۱۹ نیز به مرحله طرح کسب و کار دانشجویی راه یافتند.

طرح های  کسب و کار که در این مرحله مورد داوری وپذیرش قرار گرفتند ،طرح هایی هستند که علاوه بر استفاده از فن آوری در تولید ،قابلیت تجاری سازی ، عرضه به بازار و سودآوری را دارند.

لازم بذکر است که دوازدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و دومین المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی فردا  ۲۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۵ ،با معرفی برگزیدگان جشنواره به کار خود پایان می دهد

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب