امروز یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
۱۹:۵۸:۵۵ - یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان :
 روحیه جهادی و اخلاق اسلامی لازمه کار امدادگری است
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گفت: خدمت رسانی به نیازمندان، نعمتی الهی و روحیه جهادی و اخلاق اسلامی لازمه کار امدادگری است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه گستران و به نقل از  روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان؛ حمیدرضا شیران در جمع معاونین، مدیران و روسای ستادی و اجرایی کمیته امداد استان با اشاره به خدمات این کمیته برای رفع فقر و محرومیت در جامعه گفت: رویکرد اصلی کمیته امداد بر توانمند سازی خانواده های تحت حمایت و پیگیری مسائل فرهنگی خانواده ها متمرکز و دنبال آن هستیم که نیازمندان و محرومان با تکیه برتوان خود به خوداتکایی و خودباوری برسند. وی افزود: به حمدالله کمیته امداد استان اصفهان در موضوع اشتغال در استان جزء دستگاه های برتر بوده و موضوع اشتغال و خودکفایی نیازمندان با جدیت در این کمیته پیگیری می شود. مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان گسترش فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه را یادآور شده و تصریح کرد: خدمت رسانی به نیازمندان، نعمتی الهی و روحیه جهادی و اخلاق اسلامی لازمه کار امدادگری است ضمن این که رسیدن به نقطه ایده آل خدمت رسانی پیچیده نیست.

وی گفت: با استفاده از پتانسیل های موجود در استان و بهره گیری از ظرفیت بالای خیرین و نیکوکاران بایستی خدمت رسانی به خانواده های تحت حمایت و نیازمندان را گسترش داده و در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد. حمیدرضا شیران در ادامه اضافه کرد: بجز در موارد خاص، مدیران و امدادگران باید سعی نمایند از نگاه حمایتی به خانواده های تحت پوشش پرهیز و ضمن بومی سازی طرح های امدادی، بر توانمند سازی نیازمندان تمرکز کنند. وی با اشاره به نزدیکی ایام ماه مبارک رمضان خاطر نشان کرد: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است تا از فضای معنوی این ایام برای رساندن انفاقات، صدقات و نذورات مردم به نیازمندان استفاده شود.

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان خطاب به مدیران و امدادگران گفت: تمامی امدادگران و بویژه مدیران، معاونین و مددکاران خانواده باید اطلاعات خود در خصوص وضعیت زندگی خانواده های تحت حمایت را کامل و با استفاده از ظرفیت های خیرین و نیکوکاران و گسترش طرح محسنین(حمایت از خانواده های نیازمند غیر یتیم) خدمت رسانی به این خانواده ها را گسترش دهند. شیران افزود : فعالیت در زمینه طرح اکرام ایتام نیز در جامعه باید ادامه یافته و وجوه اکرام ایتام با نظارت و مشاوره با خانواده ها در جهت توانمند سازی، رشد و رفاه خانواده های نیازمند یتیم و طرح محسنین هزینه شود.

گفتنی است همایش یک روزه معاونین، مدیران و روسای ستادی و اجرایی کمیته امداد استان اصفهان روز گذشته در مجتمع فرهنگی آموزشی شیخ بهایی برگزار شد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

  • آخرین اخبار
  • گوناگون
Polls
ثبت نام خبرنامه
پایگاه خبری سرمایه گستران  شرکت فولاد مبارکه اصفهان صنایع شیمیایی ایران تابناك وب تابناك وب